Django - en to et translation catalogue (653 entries)

en:  By %(filter_title)s
et:  %(filter_title)s

en: "%(attr)s" on line %(line)s is an invalid attribute. (Line starts with "%(start)s".)
et: Real %(line)s on vigane attribute "%(attr)s". (Rea algus: "%(start)s".)

en: "<%(tag)s>" on line %(line)s is an invalid tag. (Line starts with "%(start)s".)
et: Real %(line)s on vigane lipik "<%(tag)s>". (Rea algus: "%(start)s".)

en: %(full_result_count)s total
et: Kokku %(full_result_count)s

en: %(object)s with this %(type)s already exists for the given %(field)s.
et: %(type)s tüüpi %(object)s on juba olemas etteantud väärtustele %(field)s.

en: %(score)d rating by %(user)s
et: %(score)d reiting kasutaja %(user)s poolt

en: %(size)d byte | %(size)d bytes
et[0]: %(size)d bait
et[1]: %(size)d baiti

en: %(value).1f billion | %(value).1f billion
et[0]: %(value).1f miljard
et[1]: %(value).1f miljardit

en: %(value).1f million | %(value).1f million
et[0]: %(value).1f miljon
et[1]: %(value).11f miljonit

en: %(value).1f trillion | %(value).1f trillion
et[0]: %(value).1f triljon
et[1]: %(value).1f triljonit

en: %s does not appear to be a urlpattern object
et: %s ei tundu olevat urlpattern objekt

en: 1 result | %(counter)s results
et[0]: 1 tulemus
et[1]: %(counter)s tulemust

en: <h3>By %s:</h3>
    <ul>
et: <h3>%s:</h3>
    <ul>

en: A tag on line %(line)s is missing one or more required attributes. (Line starts with "%(start)s".)
et: Real %(line)s on lipik, millel on puudu üks või enam nõutavatest atribuutidest. (Rea algus: "%(start)s".)

en: A user with that username already exists.
et: Sama kasutajatunnusega kasutaja on juba olemas.

en: A valid URL is required.
et: Korrektne URL on nõutav.

en: AM
et: EL

en: Action
et: Toiming

en: Add
et: Lisa

en: Add %(name)s
et: Lisa %(name)s

en: Add %s
et: Lisa %s

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Added %s.
et: Lisasin %s.

en: Advanced options
et: Lisavalikud

en: Alacant
et: Alicante

en: All
et: Kõik

en: All dates
et: Kõik kuupäevad

en: Almeria
et: Almería

en: Andalusia
et: Andaluusia

en: Anonymous users cannot vote
et: Anonüümsed kasutajad ei saa hääletada

en: Any date
et: Suvaline kuupäev

en: App %r not found
et: Rakendust %r ei leitud

en: April
et: aprill

en: Arabic
et: araabia

en: Aragon
et: Aragón

en: Arava
et: Álava

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
et: Kas olete kindel, et soovite kustutada objekti %(object_name)s "%(escaped_object)s"? Kõik järgnevad seotud objektid kustutatakse koos sellega:

en: Are you sure?
et: Kas olete kindel?

en: Argentinean Spanish
et: argentiina hispaania

en: As above, but opens the admin page in a new window.
et: Sama, mis üleval, kuid avab admin. lehe uues aknas.

en: Asturias
et: Astuuria

en: August
et: august

en: Avila
et: Ávila

en: Baden-Wuerttemberg
et: Baden-Württemberg

en: Badly formed XML: %s
et: Vigane XML: %s

en: Balearic Islands
et: Baleaarid

en: Banska Bystrica region
et: Banská Bystrica regioon

en: Basque
et: baski

en: Basque Country
et: Baskimaa

en: Bavaria
et: Baieri

en: Bengali
et: bengali

en: Berlin
et: Berliin

en: Bizkaia
et: Vizcaya

en: Bookmarklets
et: Järjehoidjad

en: Boolean (Either True or False)
et: Tõeväärtus (Kas tõene või väär)

en: Boolean (Either True, False or None)
et: Tõeväärtus (Kas tõene, väär või tühi)

en: Borders
et: Piirid

en: Bratislava region
et: Bratislava regioon

en: Brazilian Portuguese
et: brasiilia portugali

en: Bulgarian
et: bulgaaria

en: Caceres
et: Cáceres

en: Cadiz
et: Cádiz

en: Canary Islands
et: Kanaari saared

en: Castello
et: Castellón

en: Castile and Leon
et: Castilla-León

en: Castile-La Mancha
et: Castilla-La Mancha

en: Catalan
et: katalaani

en: Catalonia
et: Kataloonia

en: Central Scotland
et: Kesk-Šotimaa

en: Change
et: Muuda

en: Change %s
et: Muuda %s

en: Change history: %s
et: Muudatuste ajalugu: %s

en: Change my password
et: Muuda salasõna

en: Change password
et: Muuda salasõna

en: Change password: %s
et: Muuda salasõna: %s

en: Change:
et: Muuda:

en: Changed %s.
et: Muutsin %s.

en: Check this box if the comment is inappropriate. A "This comment has been removed" message will be displayed instead.
et: Märkige siia linnuke, kui see kommentaar on ebasobiv. Kommentaari asemel kuvatakse kirja "Kommentaar on kustutatud".

en: Comma-separated integers
et: Komaga eraldatud täisarvud

en: Comment:
et: Kommentaar:

en: Confirm password:
et: Kinnita salasõna:

en: Content object
et: Sisuobjekt

en: Cordoba
et: Córdoba

en: Could not retrieve anything from %s.
et: Ei õnnestunud leida midagi aadressilt %s.

en: Croatian
et: horvaatia

en: Currently:
et: Hetkel:

en: Czech
et: tšehhi

en: DATETIME_FORMAT
et: j. N Y, H:i

en: DATE_FORMAT
et: N j, Y

en: DATE_WITH_TIME_FULL
et: N j, Y, P

en: Danish
et: taani

en: Database error
et: Andmebaasi viga

en: Date (with time)
et: Kuupäev (kellaajaga)

en: Date (without time)
et: Kuupäev (kellaajata)

en: Date/time
et: Kuupäev/kellaaeg

en: Date:
et: Kuupäev:

en: Dec.
et: Dets.

en: December
et: detsember

en: Decimal number
et: Kümnendmurd

en: Delete
et: Kustuta

en: Deleted %s.
et: Kustutasin %s.

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
et: Selleks, et kustutada %(object_name)s '%(escaped_object)s', on vaja kustutada lisaks ka kõik seotud objecktid, aga teil puudub õigus järgnevat tüüpi objektide kustutamiseks:

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
et: Määrab, kas see kasutaja omab automaatselt ja alati kõiki õigus.

en: Designates whether the user can log into this admin site.
et: Määrab, kas kasutaja saab sisse logida sellesse admininistreerimisliidesesse.

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
et: Määrab, kas see konto on aktiivne. Kustutamise asemel lihtsalt deaktiveerige konto.

en: Django administration
et: Django administreerimisliides

en: Django site admin
et: Django administreerimisliides

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Documentation bookmarklets
et: Dokumentatsiooni järjehoidjad

en: Documentation for this page
et: Selle lehekülje dokumentatsioon

en: Drente
et: Drenthe

en: Duplicate values are not allowed.
et: Mitte-unikaalsed väärtused ei ole lubatud.

en: Dutch
et: hollandi

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: E-mail address:
et: E-posti aadress:

en: Edit this object (current window)
et: Muuda seda objekti (samas aknas)

en: Edit this object (new window)
et: Muuda seda objekti (uues aknas)

en: Empty values are not allowed here.
et: Tühjad väärtused ei ole siin lubatud.

en: England
et: Inglismaa

en: English
et: inglise

en: Ensure that there are no more than %s decimal places.
et: Veenduge, et komakohtade arv ei ületaks %s.

en: Ensure that there are no more than %s digits before the decimal point.
et: Veenduge, et komast vasakul olevaid numbreid ei oleks rohkem kui %s.

en: Ensure that there are no more than %s digits in total.
et: Veenduge, et kogu numbrikohtade arv ei ületaks %s.

en: Ensure this value has at least %(min)d characters (it has %(length)d).
et: Veenduge, et see väärtus sisaldab vähemalt %(min)d märki (hetkel on %(length)d).

en: Ensure this value has at most %(max)d characters (it has %(length)d).
et: Veenduge, et see väärtus sisaldab kõige rohkem %(max)d tähemärki (hetkel on %(length)d).

en: Ensure this value is greater than or equal to %s.
et: Veenduge, et see väärtus on suurem või võrdne kui %s.

en: Ensure this value is less than or equal to %s.
et: Veenduge, et see väärtus on väiksem või võrdne kui %s.

en: Ensure your text is less than %s character. | Ensure your text is less than %s characters.
et[0]: Veenduge, et tekst on alla %s tähemärgi.
et[1]: Veenduge, et tekst on alla %s tähemärgi.

en: Enter a 4 digit post code.
et: Sisesta neljakohaline postiindeks.

en: Enter a list of values.
et: Sisestage väärtuste nimekiri.

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
et: Sisestage uus salasõna kasutajale <strong>%(username)s</strong>

en: Enter a number.
et: Sisestage arv.

en: Enter a positive number.
et: Sisestage postiivne arv.

en: Enter a postal code in the format NNNN or ANNNNAAA.
et: Sisesta postiindeks kujul NNNN või ANNNNAAA.

en: Enter a postal code in the format XX-XXX.
et: Sisesta postiindeks kujul XX-XXX.

en: Enter a postal code in the format XXX XXX.
et: Sisesta postiindeks kujul XXX XXX.

en: Enter a postal code in the format XXXXX or XXX XX.
et: Sisesta postiindeks kujul XXXXX või XXX XX.

en: Enter a postal code in the format XXXXXXX or XXX-XXXX.
et: Sisesta postiindeks kujul XXXXXXX või XXX-XXXX.

en: Enter a tax number field (NIP) in the format XXX-XXX-XX-XX or XX-XX-XXX-XXX.
et: Sisesta maksumaksja number (NIP) formaadis XXX-XXX-XX-XX või XX-XX-XXX-XXX.

en: Enter a valid CUIT in XX-XXXXXXXX-X or XXXXXXXXXXXX format.
et: Sisesta korrektne CUIT kujul XX-XXXXXXXX-X or XXXXXXXXXXXX.

en: Enter a valid Canadian Social Insurance number in XXX-XXX-XXX format.
et: Sisesta korrektne Kanada sotsiaalturvatunnus formaadis XXX-XXX-XXXX.

en: Enter a valid Chilean RUT.
et: Sisesta korrektne Tšiili RUT.

en: Enter a valid Chilean RUT. The format is XX.XXX.XXX-X.
et: Sisesta korrektne Tšiili RUT formaadis XX.XXX.XXX-X.

en: Enter a valid Finnish social security number.
et: Sisesta korrektne Soome sotsiaalturvatunnus.

en: Enter a valid German identity card number in XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X format.
et: Sisesta kehtiv Saksamaa ID-kaardi number kujul XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X.

en: Enter a valid IPv4 address.
et: Sisestage korrektne IPv4 aadress.

en: Enter a valid Icelandic identification number. The format is XXXXXX-XXXX.
et: Sisesta kehtiv Islandi isikukood formaadis XXXXXX-XXXX.

en: Enter a valid Norwegian social security number.
et: Sisesta kehtiv Norra sotsiaalturvatunnus.

en: Enter a valid SoFi number
et: Sisesta kehtiv SoFi number

en: Enter a valid Social Security number.
et: Sisesta korrektne sotsiaalturvatunnus.

en: Enter a valid South African ID number
et: Sisesta kehtiv Lõuna-Aafrika ID-number

en: Enter a valid South African postal code
et: Sisesta kehtiv Lõuna-Aafrika postiindeks

en: Enter a valid Swiss identity or passport card number in X1234567<0 or 1234567890 format.
et: Sisesta kehtiv Šveitsi isiku- või passinumber kujul X1234567<0 või 1234567890.

en: Enter a valid U.S. Social Security number in XXX-XX-XXXX format.
et: Sisesta kehtiv U.S. Social Security number formaadis XXX-XX-XXXX.

en: Enter a valid U.S. state abbreviation.
et: Sisestage korrektne USA osariigilühend.

en: Enter a valid URL.
et: Sisestage korrektne URL.

en: Enter a valid VAT number.
et: Sisesta korrektne käibemaksukohuslase kood.

en: Enter a valid date in YYYY-MM-DD format.
et: Sisestage korrektne kuupäev formaadis AAAA-KK-PP.

en: Enter a valid date.
et: Sisestage korrektne kuupäev.

en: Enter a valid date/time in YYYY-MM-DD HH:MM format.
et: Sisestage korrektne kuupäev ja kellaaeg formaadis AAAA-KK-PP TT:MM.

en: Enter a valid date/time.
et: Sisestage korrektne kuupäev ja kellaaeg.

en: Enter a valid e-mail address.
et: Sisestage korrektne e-posti aadress:

en: Enter a valid filename.
et: Sisestage korrektne failinimi.

en: Enter a valid phone number
et: Sisesta kehtiv telefoninumber

en: Enter a valid phone number in one of the formats 6XXXXXXXX, 8XXXXXXXX or 9XXXXXXXX.
et: Sisesta korrektne telefoninumber, mis on formaadis 6XXXXXXXX, 8XXXXXXXX või 9XXXXXXXX.

en: Enter a valid postal code
et: Sisesta kehtiv postiindeks

en: Enter a valid postal code in the range and format 01XXX - 52XXX.
et: Sisesta korrektne postiindeks vahemikus 01XXX - 52XXX.

en: Enter a valid postcode.
et: Sisesta kehtiv postiindeks.

en: Enter a valid time in HH:MM format.
et: Sisestage korrektne kellaaeg formaadis TT:MM

en: Enter a valid time.
et: Sisestage korrektne kellaaeg.

en: Enter a valid value.
et: Sisestage korrektne väärtus.

en: Enter a valid zip code.
et: Sisesta korrektne postiindeks.

en: Enter a whole number between -32,768 and 32,767.
et: Sisestage täisarv vahemikus -32 768 kuni 32 767.

en: Enter a whole number between 0 and 32,767.
et: Sisestage täisarv vahemikus 0 kuni 32 767.

en: Enter a whole number.
et: Sisestage täisarv.

en: Enter a zip code in the format XXXX.
et: Sisesta postiindeks kujul XXXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXX or XXXXX-XXXX.
et: Sisesta postiindeks kujul XXXXX või XXXXX-XXXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXX-XXX.
et: Sisesta postiindeks kujul XXXXX-XXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXX.
et: Sisesta postiindeks kujul XXXXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXXXX.
et: Sisesta postiindeks kujul XXXXXXX.

en: Enter only digits separated by commas.
et: Sisestage ainult komaga eraldatud numbreid.

en: Enter the same password as above, for verification.
et: Sisestage sama salasõna uuesti veendumaks, et sisestamisel ei tekkinud vigu

en: Enter valid e-mail addresses separated by commas.
et: Sisestage korrektseid komaga eraldatud e-posti aadresseid.

en: Example: '/about/contact/'. Make sure to have leading and trailing slashes.
et: Näide: '/about/contact/'. Veenduge, et URL algaks ja lõppeks kaldkriipsuga.

en: Example: 'flatpages/contact_page.html'. If this isn't provided, the system will use 'flatpages/default.html'.
et: Näide: 'flatpages/contact_page.html'. Kui mall on määramata, kasutatakse vaikimisi malli 'flatpages/default.html'.

en: Feb.
et: Veeb.

en: February
et: veebruar

en: Feel free to change this password by going to this page:
et: Parooli vahetamiseks minge:

en: Fields on %s objects
et: Objekti %s väljad

en: File path
et: Faili asukoht

en: Filter
et: Filtreeri

en: Finnish
et: soome

en: First, enter a username and password. Then, you'll be able to edit more user options.
et: Kõige pealt sisestage kasutajatunnus ja salasõna, seejärel on võimalik muuta täiendavaid kasutajaandmeid.

en: Flag by %r
et: Lipu pani %r

en: Floating point number
et: Ujukomaarv

en: Foral Community of Navarre
et: Navarra

en: Forgotten your password?
et: Unustasid salasõna?

en: Forgotten your password? Enter your e-mail address below, and we'll reset your password and e-mail the new one to you.
et: Unustasid parool? Sisesta oma e-posti aadress ning me saadame sulle uue parooli e-kirjaga.

en: French
et: prantsuse

en: Fri
et: reede

en: Friday
et: reede

en: Friesland
et: Friisimaa

en: Galician
et: galiitsia

en: Georgian
et: gruusia

en: German
et: saksa

en: Go
et: Mine

en: Greater London
et: Suur-London

en: Greater Manchester
et: Suur-Manchester

en: Greater Poland
et: Suur-Poola

en: Greek
et: kreeka

en: Groningen
et: Groningeni provints

en: Groups
et: Grupid

en: Guipuzkoa
et: Guipúzcoa

en: Hebrew
et: heebrea

en: History
et: Ajalugu

en: Hold down "Control", or "Command" on a Mac, to select more than one.
et: Et valida mitu, hoidke all "Control"-nuppu (Maci puhul "Command").

en: Home
et: Kodu

en: Hungarian
et: ungari

en: IP address
et: IP aadress

en: Icelandic
et: islandi

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
et: Kui see on valitud, näevad lehte ainult sisselogitud kasutajad

en: Illes Balears
et: Baleaarid

en: Important dates
et: Tähtsad kuupäevad

en: In addition to the permissions manually assigned, this user will also get all permissions granted to each group he/she is in.
et: Lisaks neile õigustele, mis kasutajale on määratud, omab kasutaja ka neid õigusi, mis on nendel gruppidel, millesse ta kuulub.

en: Integer
et: Täisarv

en: Invalid CNPJ number.
et: Mittekorrektne CNPJ number.

en: Invalid CPF number.
et: Mittekorrektne CPF number.

en: Invalid CUIT.
et: Vale CUIT.

en: Invalid URL: %s
et: Vigane URL: %s

en: Invalid checksum for CIF.
et: Vale CIF-i kontrollsumma.

en: Invalid checksum for NIE.
et: Vale NIE kontrollsumma.

en: Invalid checksum for NIF.
et: Vale NIF-i kontrollsumma.

en: Invalid checksum for bank account number.
et: Pangakonto numbri kontrollsumma on vale.

en: Invalid comment ID
et: Ebakorrektne kommentaari ID

en: Invalid date: %s
et: Ebakorrektne kuupäev: %s

en: Irish
et: iiri

en: Italian
et: itaalia

en: Jaen
et: Jaén

en: Jan.
et: Jaan.

en: January
et: jaanuar

en: Japanese
et: jaapani

en: July
et: juuli

en: June
et: juuni

en: Kannada
et: kannada

en: Khmer
et: khmeri

en: Korean
et: korea

en: Kosice region
et: Košice regioon

en: Kuyavia-Pomerania
et: Kujawy-Pomorze

en: Latvian
et: läti

en: Leon
et: León

en: Lesser Poland
et: Väike-Poola

en: Limburg
et: Limburgi provints

en: Line breaks are not allowed here.
et: Reavahetused ei ole lubatud.

en: Lodz
et: Łódź

en: Log in
et: Sisene

en: Log in again
et: Logi uuesti sisse

en: Log out
et: Logi välja

en: Logged out
et: Välja logitud

en: Looks like your browser isn't configured to accept cookies. Please enable cookies, reload this page, and try again.
et: Paistab, et Teie brauser ei aktsepteeri küpsiseid. Palun võimaldage küpsised ning seejärel laadige see leht uuesti.

en: Lower Saxony
et: Alam-Saksi

en: Lower Silesia
et: Alam-Sileesia

en: Lowercase letters are not allowed here.
et: Väiksed tähed ei ole siin lubatud.

en: MONTH_DAY_FORMAT
et: j. F

en: Macedonian
et: makedoonia

en: Make sure your uploaded file is at least %s bytes big.
et: Veenduge, et üleslaetud fail on vähemalt %s baiti suur.

en: Make sure your uploaded file is at most %s bytes big.
et: Veenduge, et üleslaetud fail ei ole suurem kui %s baiti.

en: Malaga
et: Málaga

en: March
et: märts

en: Masovia
et: Masoovia

en: May
et: mai

en: Mecklenburg-Western Pomerania
et: Mecklenburg-Vorpommern

en: Model %(name)r not found in app %(label)r
et: Mudelit %(name)r ei leitud rakenduses %(label)r

en: Models available in the %(name)s application.
et: Rakenduses %(name)s leitud mudelid

en: Moderator deletion by %r
et: moderaatori kustutus kasutaja %r poolt

en: Mon
et: esmasp.

en: Monday
et: esmaspäev

en: My Actions
et: Minu Toimingud

en: National Business Register Number (REGON) consists of 7 or 9 digits.
et: Riikliku Äriregistri number (REGON) koosneb 7 või 9 numbrist.

en: National Identification Number consists of 11 digits.
et: Riiklik isikukood koosneb 11 numbrist.

en: Navarre
et: Navarra

en: New password:
et: Uus salasõna:

en: Nitra region
et: Nitra regioon

en: No
et: Ei

en: No fields changed.
et: Ühtegi välja ei muudetud.

en: No file was submitted.
et: Ühtegi faili ei saadetud.

en: No file was submitted. Check the encoding type on the form.
et: Ühtegi faili ei saadetud. Kontrollige vormi kodeeringutüüpi.

en: No voting for yourself
et: Iseendale ei saa häält anda

en: Non-numeric characters aren't allowed here.
et: Mittenumbrilised märgid ei ole siin lubatud.

en: None available
et: Ei leitud ühtegi

en: Noord-Brabant
et: Põhja-Brabant

en: Noord-Holland
et: Põhja-Holland

en: North Rhine-Westphalia
et: Nordrhein-Westfalen

en: Northern Ireland
et: Põhja-Iirimaa

en: Norwegian
et: norra

en: November
et: november

en: Oct.
et: Okt.

en: October
et: oktoober

en: Old password:
et: Senine salasõna:

en: One or more of the required fields wasn't submitted
et: Üks või enam nõutavatest väljadest on puudu

en: Only POSTs are allowed
et: Ainult POST päringud on lubatud

en: Only alphabetical characters are allowed here.
et: Siin on lubatud ainult tähestiku tähed.

en: Optional
et: Valikuline

en: Order:
et: Järjestus:

en: Ordering
et: Järjestus

en: Orkney Islands
et: Orkney saared

en: Ourense
et: Orense

en: PM
et: PL

en: Page not found
et: Lehte ei leitud

en: Password
et: Salasõna

en: Password (again)
et: Salasõna (uuesti)

en: Password change
et: Salasõna muutmine

en: Password change successful
et: Salasõna muutmine õnnestus

en: Password changed successfully.
et: Salasõna edukalt muudetud.

en: Password reset
et: Uue parooli loomine

en: Password reset successful
et: Uue parooli loomine õnnestus

en: Password:
et: Salasõna:

en: Past 7 days
et: Viimased 7 päeva

en: Permissions
et: Õigused

en: Persian
et: pärsia

en: Personal info
et: Isiklikud andmd

en: Phone number
et: Telefoninumber

en: Phone numbers must be in XX-XXXX-XXXX format.
et: Telefoninumbrid peavad olema kujul XX-XXXX-XXXX.

en: Phone numbers must be in XXX-XXX-XXXX format. "%s" is invalid.
et: Telefoninumbrid peavad olema formaadis XXX-XXX-XXXX. "%s" on ebakorrektne.

en: Please close the unclosed %(tag)s tag from line %(line)s. (Line starts with "%(start)s".)
et: Palun sulgege sulgemata jäänud %(tag)s lipik real %(line)s. (Rea algus: "%(start)s".)

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
et[0]: Palun parandage allolev viga
et[1]: Palun parandage allolevad vead

en: Please enter a correct username and password. Note that both fields are case-sensitive.
et: Palun sisestage korrektne kasutajatunnus ja salasõna. Mõlemad väljad on tõstutundlikud.

en: Please enter a valid %s.
et: Palun sisestage korrektne %s.

en: Please enter a valid IP address.
et: Palun sisestage korrektne IP aadress.

en: Please enter a valid NIF or NIE.
et: Palun sisesta korrektne NIF või NIE.

en: Please enter a valid NIF, NIE, or CIF.
et: Palun sisesta korrektne NIF, NIE või CIF.

en: Please enter a valid bank account number in format XXXX-XXXX-XX-XXXXXXXXXX.
et: Palun sisesta korrektne kontonumber formaadis XXXX-XXXX-XX-XXXXXXXXXX.

en: Please enter a valid decimal number with a whole part of at most %s digit. | Please enter a valid decimal number with a whole part of at most %s digits.
et[0]: Palun sisestage korrektne kümnendarv, mille täisosa on %s-kohaline
et[1]: Palun sisestage korrektne kümnendarv, mille täisosa on %s-kohaline

en: Please enter a valid decimal number with at most %s decimal place. | Please enter a valid decimal number with at most %s decimal places.
et[0]: Palun sisestage korrektne kümnendarv, millel on maksimaalselt %s komakoht.
et[1]: Palun sisestage korrektne kümnendarv, millel on maksimaalselt %s komakohta.

en: Please enter a valid decimal number with at most %s total digit. | Please enter a valid decimal number with at most %s total digits.
et[0]: Palun sisestage %s-kohaline kümnendarv.
et[1]: Palun sisestage %s-kohaline kümnendarv.

en: Please enter a valid decimal number.
et: Palun sisestage korrektne kümnendarv.

en: Please enter a valid floating point number.
et: Palun sisestage korrektne murdarv.

en: Please enter both fields or leave them both empty.
et: Palun täitke mõlemad lahtrid või jätke mõlemad tühjaks.

en: Please enter something for at least one field.
et: Palun täitke vähemalt üks väli.

en: Please enter valid %(self)s IDs. The value %(value)r is invalid. | Please enter valid %(self)s IDs. The values %(value)r are invalid.
et[0]: Palun sisestage korrektne %(self)s ID. Väärtus %(value)r on vigane.
et[1]: Palun sisestage korrektne %(self)s ID. Väärtused %(value)r on vigased.

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
et: Turvalisuse tagamiseks palun sisestage oma praegune salasõna ning seejärel uus salasõna.Veendumaks, et uue salasõna sisestamisel ei tekkinud vigu, palun sisestage see kaks korda.

en: Please log in again, because your session has expired. Don't worry: Your submission has been saved.
et: Teie sessioon on aegunud. Palun logige uuesti sisse. Olge mureta: sisestatud andmed on salvestatud.

en: Podlasie
et: Podlaasia

en: Polish
et: poola

en: Pomerania
et: Pomorze

en: Portugese
et: portugali

en: Post a photo
et: Postita foto

en: Posted by %(user)s at %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s
et: Postitatud kasutaja %(user)s poolt %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s

en: Presov region
et: Prešovi regioon

en: Preview comment
et: Kommentaari eelvaade

en: Principality of Asturias
et: Astuuria

en: Ratings
et: Reitingud

en: Recent Actions
et: Hiljutised Toimingud

en: Region of Murcia
et: Murcia

en: Relation to parent model
et: Seos ülem-mudeliga

en: Required
et: Nõutav

en: Required. 30 characters or fewer. Alphanumeric characters only (letters, digits and underscores).
et: Nõutav. 30 tähemärki või vähem. Ainult tähed, numbrid ja alakriipsud.

en: Reset my password
et: Reseti parool

en: Rhineland-Palatinate
et: Rheinland-Pfalz

en: Romanian
et: rumeenia

en: Russian
et: vene

en: Saarland
et: Saarimaa

en: Santa Cruz de Tenerife
et: Tenerife

en: Sat
et: laup.

en: Saturday
et: laupäev

en: Save
et: Salvesta

en: Save and add another
et: Salvesta ja lisa uus

en: Save and continue editing
et: Salvesta ja jätka muutmist

en: Save as new
et: Salvesta uuena

en: Saxony
et: Saksimaa

en: Saxony-Anhalt
et: Saksi-Anhalt

en: Scotland
et: Šotimaa

en: Select %s
et: Vali %s

en: Select %s to change
et: Vali %s mida muuta

en: Select a valid brazilian state. That state is not one of the available states.
et: Vali korrektne Brasiilia osariik. Valitud osariik ei ole korrektne.

en: Select a valid choice. %(value)s is not one of the available choices.
et: Valige korrektne väärtus. %(value)s ei ole valitav.

en: Select a valid choice. %s is not one of the available choices.
et: Valige korrektne väärtus. %s ei ole valitav.

en: Select a valid choice. That choice is not one of the available choices.
et: Valige korrektne väärtus. Valitud väärtus ei ole valitav.

en: Select a valid choice; '%(data)s' is not in %(choices)s.
et: Valige korrektne väärtus; '%(data)s' ei kuulu valikutesse %(choices)s.

en: Separate multiple IDs with commas.
et: Eraldage mitu ID-d komaga.

en: September
et: september

en: Serbian
et: serbia

en: Server Error <em>(500)</em>
et: Serveri Viga <em>(500)</em>

en: Server error
et: Serveri viga

en: Server error (500)
et: Serveri viga (500)

en: Seville
et: Sevilla

en: Shetland Islands
et: Shetlandi saared

en: Show all
et: Näita kõiki

en: Show object ID
et: Näita objekti ID-d

en: Silesia
et: Sileesia

en: Simplified Chinese
et: lihtsustatud hiina

en: Site administration
et: Saidi administreerimine

en: Slovak
et: slovaki

en: Slovenian
et: sloveeni

en: Some text starting on line %(line)s is not allowed in that context. (Line starts with "%(start)s".)
et: Rida %(line)s sisaldab teksti, mis ei ole selles kontekstis lubatud. (Rea algus: "%(start)s".)

en: Somebody tampered with the comment form (security violation)
et: Keegi on kommentaari ankeeti sisestanud vigaseid andmed (turvarikkumine)

en: Something's wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
et: On tekkinud viga seoses andmebaasiga. Veenduge, et kõik vajalikud andmebaasitabelid on loodud  ning et andmebaas on vastava kasutaja poolt loetav.

en: South Yorkshire
et: Lõuna-Yorkshire

en: Spanish
et: hispaania

en: String (up to %(max_length)s)
et: String (kuni %(max_length)s märki)

en: Subcarpatia
et: Podkarpacie

en: Sun
et: pühap.

en: Sunday
et: pühapäev

en: Swedish
et: rootsi

en: Swietokrzyskie
et: Święty Krzyżi

en: TIME_FORMAT
et: H:i

en: Tamil
et: tamiili

en: Telugu
et: telugu

en: Text
et: Tekst

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
et: Tänan, et veetsite aega meie lehel.

en: Thanks for using our site!
et: Täname meie lehte külastamast!

en: That e-mail address doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?
et: Selle e-posti aadressiga ei ole seotud ühtegi kasutajakontot. Veenduge, et olete registreerunud.

en: The "%(attr)s" attribute on line %(line)s has an invalid value. (Line starts with "%(start)s".)
et: Real %(line)s on atribuut "%(attr)s", mille väärtus on vigane. (Rea algus: "%(start)s".)

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully.
et: %(name)s "%(obj)s" lisamine õnnestus.

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully. You may edit it again below.
et: Objekti %(name)s "%(obj)s" lisamine õnnestus. Te võite seda muuta.

en: The %(name)s "%(obj)s" was changed successfully.
et: Objekti %(name)s "%(obj)s" muutmine õnnestus.

en: The %(name)s "%(obj)s" was deleted successfully.
et: Objekti %(name)s "%(obj)s" kustutamine õnnestus.

en: The %(site_name)s team
et: %(site_name)s meeskond

en: The %(verbose_name)s was created successfully.
et: %(verbose_name)s edukalt loodud.

en: The %(verbose_name)s was deleted.
et: %(verbose_name)s kustutatud.

en: The %(verbose_name)s was updated successfully.
et: %(verbose_name)s edukalt muudetud.

en: The Chilean RUT is not valid.
et: Tšiili RUT on ebakorrektne.

en: The Icelandic identification number is not valid.
et: Islandi isikukood ei ole korrektne.

en: The URL %(url)s returned the invalid Content-Type header '%(contenttype)s'.
et: URL %(url)s tagastas sobimatu Content-Type päise '%(contenttype)s'.

en: The URL %s does not point to a valid QuickTime video.
et: URL %s ei viita korrektsele QuickTime videole.

en: The URL %s does not point to a valid image.
et: URL %s ei viita korrektsele pildile.

en: The URL %s is a broken link.
et: URL %s on katkine.

en: The comment form didn't provide either 'preview' or 'post'
et: Kommentaari ankeedis oli puudu kas 'preview' või 'post'

en: The comment form had an invalid 'target' parameter -- the object ID was invalid
et: Kommentaariankeet sisaldas ebakorrektset 'target' parameetrit -- objekti ID ei olnud korrektne

en: The format for this field is wrong.
et: Selle lahtri formaat on ebakorrektne.

en: The submitted file is empty.
et: Saadetud fail on tühi.

en: The two 'new password' fields didn't match.
et: Sisestatud uue parooli väljad ei olnud identsed.

en: The two password fields didn't match.
et: Kaks sisestatud parooli ei olnud identsed.

en: There's been an error. It's been reported to the site administrators via e-mail and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
et: On tekkinud viga. Vastavasisuline teavitus on saadetud süsteemi haldajale ning vea parandamisega tegeletakse esimesel võimalusel. Täname mõistva suhtumise eest!

en: This URL appears to be a broken link.
et: See URL näib olevat katkine.

en: This account is inactive.
et: See konto ei ole aktiivne.

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with 'http://'.
et: See võib olla kas absoluutne asukoht (nagu ülemine) või täielik URL algusega 'http://'.

en: This comment was flagged by %(user)s:
    
    %(text)s
et: See kommentaar märgiti kasutaja %(user)s poolt:
    
    %(text)s

en: This comment was posted by a sketchy user:
    
    %(text)s
et: Selle kommentaari postitas pealiskaudne kasutaja:
    
    %(text)s

en: This field cannot be null.
et: See lahter ei tohi olla tühi.

en: This field is invalid.
et: See lahter on ebakorrektne.

en: This field is required.
et: See lahter on nõutav.

en: This field must be given if %(field)s is %(value)s
et: See lahter on kohustuslik, kui %(field)s on %(value)s

en: This field must be given if %(field)s is not %(value)s
et: See lahter on nõutav, kui %(field)s ei ole %(value)s

en: This field must match the '%s' field.
et: See väli peab sobima väljaga '%s'.

en: This field requires 11 digits.
et: Sellel väljal peab olema 11 numbrit.

en: This field requires 7 or 8 digits.
et: Siin väljal peab olema kas 7 või 8 numbrit.

en: This field requires 8 digits.
et: Sellel väljal peab olema 8 numbrit.

en: This field requires at least 14 digits
et: See väli peab olema vähemalt 14-kohaline arv.

en: This field requires at most 11 digits or 14 characters.
et: See väli võib olla maksimaalselt 11 või 14 sümbolit.

en: This field requires only numbers.
et: See väli peab koosnema ainult numbritest.

en: This month
et: Käesolev kuu

en: This object doesn't have a change history. It probably wasn't added via this admin site.
et: Sellel objektil puudub muudatuste ajalugu. Tõenäoliselt ei kasutatud selle objekti lisamisel käesolevat administreerimislidest.

en: This rating is required because you've entered at least one other rating.
et: See reiting on nõutav, sest olete sisestanud vähemalt ühe teise reitingu.

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: '/events/search/'.
et: See peaks olema absoluutne asukoht, v.a. domeeninimi. Näide: '/events/search/'.

en: This value can't be comprised solely of digits.
et: See väärtus ei tohi sisaldada ainult numbreid.

en: This value must be a decimal number.
et: See väärtus peab olema kümnendarv.

en: This value must be a power of %s.
et: See väärtus peab jaguma arvuga %s.

en: This value must be an integer.
et: See väärtus peab olema täisarv.

en: This value must be at least %s.
et: See väärtus peab olema vähemalt %s.

en: This value must be between %(lower)s and %(upper)s.
et: See väärtus peab olema vahemikus %(lower)s kuni %(upper)s.

en: This value must be either None, True or False.
et: See väärtus peab olema kas tühi, tõene või väär.

en: This value must be either True or False.
et: See väärtus peab olema kas tõene või väär

en: This value must be no more than %s.
et: See väärtus ei tohi olla rohkem kui %s.

en: This value must contain only letters, numbers and underscores.
et: See väärtus võib sisaldada ainult tähti, numbreid ja alakriipse.

en: This value must contain only letters, numbers, underscores or hyphens.
et: See väärtus võib sisaldada ainult tähti, nubmreid, alakriipse ja sidekriipse.

en: This value must contain only letters, numbers, underscores, dashes or slashes.
et: See väärtus võib sisaldada ainult tähti, numbreid, alakriipse, mõttekriipse või kaldkriipse.

en: This year
et: Käesolev aasta

en: Thu
et: neljap.

en: Thuringia
et: Tüüringi

en: Thursday
et: neljapäev

en: Time
et: Aeg

en: Time:
et: Aeg:

en: Today
et: Täna

en: Traditional Chinese
et: traditsiooniline hiina

en: Trencin region
et: Trenšíni regioon

en: Trnava region
et: Trnava regioon

en: Tue
et: teisip.

en: Tuesday
et: teisipäev

en: Turkish
et: türgi

en: Tyne and Wear
et: Tyne ja Wear

en: U.S. state (two uppercase letters)
et: U.S.A. osariik (kaks suurt tähte)

en: Ukrainian
et: ukrania

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
et: Laadige korrektne pilt. Fail, mille laadisite, ei olnud kas pilt või oli fail vigane.

en: Uppercase letters are not allowed here.
et: Suured tähed ei ole siin lubatud.

en: User
et: Kasutaja

en: Username
et: Kasutajatunnus

en: Username:
et: Kasutajatunnus:

en: Usernames cannot contain the '@' character.
et: Kasutajatunnused ei tohi sisaldada '@' märki.

en: Utrecht
et: Utrechti provints

en: Valencian Community
et: Valencia

en: Valid HTML is required. Specific errors are:
    %s
et: Korrektne HTML on nõutav. Vead on järgnevad:
    %s

en: View on site
et: Näida lehel

en: Warmia-Masuria
et: Warmia-Masuuria

en: Watch your mouth! The word %s is not allowed here. | Watch your mouth! The words %s are not allowed here.
et[0]: Jälgige oma keelekasutust. Sõna %s ei ole lubatud.
et[1]: Jälgige oma keelekasutust. Sõnad %s ei ole lubatud.

en: We're sorry, but the requested page could not be found.
et: Vabandame, kuid soovitud lehte ei leitud.

en: We've e-mailed a new password to the e-mail address you submitted. You should be receiving it shortly.
et: Teie poolt sisestatud e-posti aadressile on saadetud kiri uue salasõnaga. Kiri saabub üsna pea.

en: Wed
et: kolmap.

en: Wednesday
et: kolmapäev

en: Welcome,
et: Tere tulemast,

en: Welsh
et: uelsi

en: West Glamorgan
et: Lääne-Glamorgan

en: West Pomerania
et: Lääne-Pomorze

en: West Sussex
et: Lääne-Sussex

en: West Yorkshire
et: Lääne-Yorkshire

en: Wrong checksum for the National Business Register Number (REGON).
et: Riiklikul Äriregistri numbril (REGON) on vale kontrollsumma.

en: Wrong checksum for the National Identification Number.
et: Isikukoodil on vale kontrollsumma.

en: Wrong checksum for the Tax Number (NIP).
et: Maksukohustusnumbril (NIP) on vale kontrollsumma.

en: XML text
et: XML tekst

en: YEAR_MONTH_FORMAT
et: F Y

en: Year must be 1900 or later.
et: Aasta peab olema 1900 või hiljem.

en: Yes
et: Jah

en: Yes, I'm sure
et: Jah, olen kindel

en: You don't have permission to edit anything.
et: Teil ei ole õigust midagi muuta.

en: You may add another %s below.
et: Te võite lisada uue objekti %s

en: You may edit it again below.
et: Te võite selle muutmist jätkata.

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset
et: See kiri saadeti teile, sest soovisite uut salasõna

en: Your Web browser doesn't appear to have cookies enabled. Cookies are required for logging in.
et: Teie veebibrauser ei aktsepteeri küpsiseid, aga küpsised on sisselogimiseks vajalikud.

en: Your e-mail address is not your username. Try '%s' instead.
et: Teie e-posti aadress ei ole sama asi, mis Teie kasutajatunnus. Proovige '%s'.

en: Your name:
et: Teie nimi:

en: Your new password is: %(new_password)s
et: Teie uus parool onÖ %(new_password)s

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
et: Te sisestasite oma vana parooli vigaselt. Palun sisestage see uuesti.

en: Your password was changed.
et: Teie salasõna on vahetatud.

en: Your username, in case you've forgotten:
et: Teie kasutajatunnus juhul, kui olete unustanud:

en: Zilina region
et: Žilina regioon

en: Zuid-Holland
et: Lõuna-Holland

en: a.m.
et: e.l.

en: action flag
et: toimingu lipp

en: action time
et: toimingu aeg

en: active
et: aktiivne

en: all %s
et: kõik %s

en: and
et: ja

en: approved by staff
et: personali poolt heaks kiidetud

en: change message
et: muudatuse tekst

en: codename
et: koodnimi

en: comment
et: kommentaar

en: comments
et: kommentaarid

en: content
et: sisu

en: content type
et: sisutüüp

en: content types
et: sisutüübid

en: date joined
et: liitumise kuupäev

en: date/time submitted
et: loomise kuupäev/kellaaeg

en: day | days
et[0]: päev
et[1]: päeva

en: dec
et: dets

en: deletion date
et: kustutamise kuupäev

en: display name
et: hüüdnimi

en: domain name
et: domeeninimi

en: e-mail address
et: e-posti aadress

en: eight
et: kaheksa

en: enable comments
et: võimalda kommentaarid

en: expire date
et: kehtivusaja lõpp

en: feb
et: veeb

en: filter:
et: filtreeri:

en: first name
et: eesnimi

en: five
et: viis

en: flag date
et: märkimise kuupäev

en: flat page
et: sisuleht

en: flat pages
et: sisulehed

en: for your user account at %(site_name)s
et: teie kasutajakontole lehel %(site_name)s

en: four
et: neli

en: free comment
et: vaba kommentaar

en: free comments
et: vabad kommentaarid

en: group
et: grupp

en: groups
et: grupid

en: headline
et: pealkiri

en: hour | hours
et[0]: tund
et[1]: tundi

en: ip address
et: ip aadress

en: is public
et: on avalik

en: is removed
et: on eemaldatud

en: is valid rating
et: on korrektne reiting

en: jan
et: jaan

en: karma score
et: karma tulemus

en: karma scores
et: karma tulemused

en: last login
et: viimane sisenemine

en: last name
et: perenimi

en: log entries
et: logisissekanded

en: log entry
et: logisissekanne

en: mar
et: märts

en: may
et: mai

en: message
et: sõnum

en: midnight
et: südaöö

en: minute | minutes
et[0]: minut
et[1]: minutit

en: minutes
et: minutit

en: model:
et: mudel:

en: moderator deletion
et: moderaatori kustutus

en: moderator deletions
et: moderaatori kustutused

en: month | months
et[0]: kuu
et[1]: kuud

en: name
et: nimi

en: nd
et: .

en: nine
et: üheksa

en: noon
et: keskpäev

en: number of %s
et: %s arv

en: object ID
et: objekti ID

en: object id
et: objekti id

en: object repr
et: objekti esitus

en: oct
et: okt

en: one
et: üks

en: or
et: või

en: p.m.
et: p.l.

en: password
et: salasõna

en: permission
et: õigus

en: permissions
et: õigused

en: person's name
et: isiku nimi

en: python model class name
et: pythoni mudeli klassinimi

en: rating #1
et: reiting #1

en: rating #2
et: reiting #2

en: rating #3
et: reiting #3

en: rating #4
et: reiting #4

en: rating #5
et: reiting #5

en: rating #6
et: reiting #6

en: rating #7
et: reiting #7

en: rating #8
et: reiting #8

en: rd
et: .

en: redirect
et: suunamine

en: redirect from
et: ümbersuunatav asukoht

en: redirect to
et: suuna aadressile

en: redirects
et: suunamised

en: registration required
et: registreerumine nõutav

en: related `%(label)s.%(name)s` objects
et: seotud `%(label)s.%(name)s` objektid

en: score
et: tulemus

en: score date
et: tulemuse kuupäev

en: sep
et: sept

en: session
et: sessioon

en: session data
et: sessiooni andmed

en: session key
et: sessioonivõti

en: sessions
et: sessioonid

en: seven
et: seitse

en: site
et: sait

en: sites
et: saidid

en: six
et: kuus

en: st
et: .

en: staff status
et: personalistaatus

en: superuser status
et: superkasutaja staatus

en: tag:
et: lipik:

en: template name
et: mall

en: th
et: .

en: the related `%(label)s.%(type)s` object
et: seotud `%(label)s.%(type)s` objekt

en: three
et: kolm

en: title
et: pealkiri

en: today
et: täna

en: tomorrow
et: homme

en: two
et: kaks

en: user
et: kasutaja

en: user flag
et: kasutajamärge

en: user flags
et: kasutajamärked

en: user permissions
et: kasutajaõigused

en: username
et: kasutajatunnus

en: users
et: kasutajad

en: view:
et: vaade:

en: week | weeks
et[0]: nädal
et[1]: nädalat

en: year | years
et[0]: aasta
et[1]: aastat

en: yes,no,maybe
et: jah,ei,võib-olla

en: yesterday
et: eile
