Django - en to sk translation catalogue (681 entries)

en: 
    <p class="help">To install bookmarklets, drag the link to your bookmarks
    toolbar, or right-click the link and add it to your bookmarks. Now you can
    select the bookmarklet from any page in the site.  Note that some of these
    bookmarklets require you to be viewing the site from a computer designated
    as "internal" (talk to your system administrator if you aren't sure if
    your computer is "internal").</p>
sk: 
    <p class="help">Ak chete nainštalovať záložky, pretiahnite odkaz do vašej
    nástrojovej lišty so záložkami, alebo kliknite pravým tlačidlom myši na odkaz a pridajte ho do svojich záložiek.
    Následne môžete záložky použiť na stránkach. Poznamenávame, že použitie niektorých záložiek vyžaduje, aby bol váš počítač "interný" (ak si nie ste istý, že váš počítač je "interný", oslovte vášho systémového správcu).</p>

en:  By %(filter_title)s
sk: Podľa %(filter_title)s

en: %(full_result_count)s total
sk: %(full_result_count)s spolu

en: %(model_name)s with this %(field_label)s already exists.
sk: %(model_name)s s týmto %(field_label)s už existuje.

en: %(size)d byte | %(size)d bytes
sk[0]: %(size)d bajtov
sk[1]: %(size)d bajt
sk[2]: %(size)d bajty

en: %(value).1f billion | %(value).1f billion
sk[0]: %(value).1f miliárd
sk[1]: %(value).1f miliarda
sk[2]: %(value).1f miliardy

en: %(value).1f million | %(value).1f million
sk[0]: %(value).1f miliónov
sk[1]: %(value).1f milión
sk[2]: %(value).1f milióny

en: %(value).1f trillion | %(value).1f trillion
sk[0]: %(value).1f biliónov
sk[1]: %(value).1f bilión
sk[2]: %(value).1f bilióny

en: %s administration
sk: %s správa

en: %s does not appear to be a urlpattern object
sk: %s nevyzerá ako urlpattern objekt

en: 1 result | %(counter)s results
sk[0]: %(counter)s výsledkov
sk[1]: 1 výsledok
sk[2]: %(counter)s výsledky

en: <h3>By %s:</h3>
    <ul>
sk: <h3>Od %s:</h3>
    <ul>

en: A user with that username already exists.
sk: Používateľ s takým používateľským menom už existuje.

en: AM
sk: dopoludnia

en: Action
sk: Udalosť

en: Add
sk: Pridať

en: Add %(name)s
sk: Pridať %(name)s

en: Add %s
sk: Pridať %s

en: Add Another
sk: Pridať ďalší

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: Added %(name)s "%(object)s".
sk: Pridaný %(name)s "%(object)s".

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Aichi
sk: Aiči

en: All
sk: Všetko

en: All dates
sk: Všetky dátumy

en: Andalusia
sk: Andalúzia

en: Any date
sk: Ľubovoľný dátum

en: App %r not found
sk: Aplikácia %r nenájdená

en: Approve
sk: Povoliť

en: Approve a comment
sk: Povoliť komentár

en: April
sk: apríl

en: Arabic
sk: arabský

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť objekt %(object_name)s "%(escaped_object)s"? Všetky nasledujúce súvisiace objekty budú odstránené:

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Argentinean Spanish
sk: argentínska španielčina

en: As above, but opens the admin page in a new window.
sk: Ako predtým, ale otvorí stránku správy v novom okne.

en: Aug.
sk: aug.

en: August
sk: august

en: Authenticated?
sk: Autentifikovaný?

en: Baden-Wuerttemberg
sk: Bádensko-Wuerttembersko

en: Balearic Islands
sk: Baleárske ostrovy

en: Banovce nad Bebravou
sk: Bánovce nad Bebravou

en: Banska Bystrica
sk: Banská Bystrica

en: Banska Bystrica region
sk: Banskobystrický kraj

en: Banska Stiavnica
sk: Banská Štiavnica

en: Basque
sk: baskický

en: Basque Country
sk: Baskicko

en: Bavaria
sk: Bavorsko

en: Bengali
sk: bengálsky

en: Berlin
sk: Berlín

en: Berne
sk: Bern

en: Bookmarklets
sk: Záložky

en: Boolean (Either True or False)
sk: Logická hodnota (True alebo False)

en: Boolean (Either True, False or None)
sk: Logická hodnota (True, False alebo None)

en: Brandenburg
sk: Brandenbursko

en: Bratislava region
sk: Bratislavský kraj

en: Brazilian Portuguese
sk: portugalský (Brazília)

en: Bremen
sk: Brémy

en: Bulgarian
sk: bulharský

en: Bytca
sk: Bytča

en: Cadca
sk: Čadca

en: Canary Islands
sk: Kanárske ostrovy

en: Cantabria
sk: Kantábria

en: Carinthia
sk: Korutánsko

en: Catalan
sk: katalánsky

en: Catalonia
sk: Katalánsko

en: Change
sk: Zmeniť

en: Change %s
sk: Zmeniť %s

en: Change history: %s
sk: Zmeniť históriu: %s

en: Change my password
sk: Zmena môjho hesla

en: Change password
sk: Zmeniť heslo

en: Change password: %s
sk: Zmeniť heslo: %s

en: Change:
sk: Zmeniť:

en: Changed %(list)s for %(name)s "%(object)s".
sk: Zmenený %(list)s pre %(name)s "%(object)s".

en: Changed %s.
sk: Zmenené %s.

en: Check this box if the comment is inappropriate. A "This comment has been removed" message will be displayed instead.
sk: Zaškrtnite toto pole, ak je komentár nevhodný. Namiesto neho sa zobrazí správa "Tento komenár bol odstránený".

en: Chiba
sk: Čiba

en: Comma-separated integers
sk: Celé čísla oddelené čiarkou

en: Comment
sk: Komentár

en: Comment moderation queue
sk: Rad komentárov čakajúcich na schválenie

en: Confirm password:
sk: Potvrdenie hesla:

en: Content
sk: Obsah

en: Cornwall and Isles of Scilly
sk: Cornwall a Ostrovy Scilly

en: County Antrim
sk: okres Antrim

en: County Armagh
sk: okres Armagh

en: County Down
sk: okres Down

en: County Fermanagh
sk: okres Fermanagh

en: County Londonderry
sk: okres Londonderry

en: County Tyrone
sk: okres Tyrone

en: Croatian
sk: chorvátsky

en: Currently:
sk: Aktuálne:

en: Czech
sk: český

en: DATETIME_FORMAT
sk: j. F Y o G:i

en: DATE_FORMAT
sk: j. F Y

en: Danish
sk: dánsky

en: Database error
sk: Chyba databázy

en: Date (with time)
sk: Dátum (a čas)

en: Date (without time)
sk: Dátum (bez času)

en: Date posted
sk: Dátum odoslania

en: Date/time
sk: Dátum a čas

en: Date:
sk: Dátum:

en: Dec.
sk: dec.

en: December
sk: december

en: Decimal number
sk: Desatinné číslo

en: Delete
sk: Vymazať

en: Delete?
sk: Odstrániť?

en: Deleted %(name)s "%(object)s".
sk: Zmazaný %(name)s "%(object)s".

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
sk: Odstránenie objektu %(object_name)s '%(escaped_object)s' by malo za následok aj odstránenie súvisiacich objektov, avšak váš účet nemá oprávnenie na odstránenie nasledujúcich typov objektov:

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
sk: Určuje, či používateľ získava automaticky všetky práva aj bez priameho priradenia.

en: Designates whether the user can log into this admin site.
sk: Určuje, či má používateľ oprávnenie prihlásiť sa do správy stránok.

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
sk: Určuje, či je účet aktívny. Odškrtnite, ak chcete vypnúť používateľský účet.

en: Distrito Federal
sk: Federálny dištrikt

en: Django administration
sk: Správa Django

en: Django site admin
sk: Správa Django stránky

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Documentation bookmarklets
sk: Dokumentačné záložky

en: Documentation for this page
sk: Dokumentácia k tejto stránke

en: Dolny Kubin
sk: Dolný Kubín

en: Drenthe
sk: Drente

en: Dumfries and Galloway
sk: Dumfries a Galloway

en: Dunajska Streda
sk: Dunajská Streda

en: Dutch
sk: holandský

en: E-mail address
sk: E-mail adresa

en: E-mail address:
sk: E-mail adresa:

en: Edit this object (current window)
sk: Upraviť tento objekt (aktuálne okno)

en: Edit this object (new window)
sk: Upraviť tento objekt (nové okno)

en: Email address
sk: E-mail adresa

en: England
sk: Anglicko

en: English
sk: anglický

en: Ensure that there are no more than %s decimal places.
sk: Uistite sa, že nie je zadaných viac ako %s desatinných miest.

en: Ensure that there are no more than %s digits before the decimal point.
sk: Uistite sa, že nie je zadaných viac ako %s číslic pred desatinnou čiarkou.

en: Ensure that there are no more than %s digits in total.
sk: Uistite sa, že nie je zadaných celkovo viac ako %s číslic.

en: Ensure this value has at least %(min)d characters (it has %(length)d).
sk: Uistite sa, že zadaná hodnota má najmenej %(min)d znakov (má %(length)d).

en: Ensure this value has at most %(max)d characters (it has %(length)d).
sk: Uistite sa, že táto hodnota má najviac %(max)d znakov (má %(length)d).

en: Ensure this value is greater than or equal to %s.
sk: Uistite sa, že hodnota je väčšia alebo rovná %s.

en: Ensure this value is less than or equal to %s.
sk: Uistite sa, že táto hodnota je menšia alebo rovná %s.

en: Enter a 4 digit post code.
sk: Zadajte štvorciferné poštové smerovacie číslo.

en: Enter a list of values.
sk: Vložte zoznam hodnôt.

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
sk: Zadajte nové heslo pre používateľa <strong>%(username)s</strong>.

en: Enter a number.
sk: Zadajte číslo.

en: Enter a postal code in the format NNNN or ANNNNAAA.
sk: Zadajte poštové smerovacie číslo v tvare NNNN alebo ANNNNAAA.

en: Enter a postal code in the format XX-XXX.
sk: Vložte poštové smerovacie číslo v tvare XX-XXX.

en: Enter a postal code in the format XXX XXX.
sk: Zadajte poštové smerovacie číslo v tvare XXX XXX.

en: Enter a postal code in the format XXXXX or XXX XX.
sk: Zadajte poštové smerovacie číslo v tvare XXXXX alebo XXX XX.

en: Enter a postal code in the format XXXXXXX or XXX-XXXX.
sk: Zadajte poštové smerovacie číslo v tvare XXXXXXX alebo XXX-XXXX.

en: Enter a tax number field (NIP) in the format XXX-XXX-XX-XX or XX-XX-XXX-XXX.
sk: Zadajte platné daňové číselné pole (NIP) v tvare XXX-XXX-XX-XX alebo XX-XX-XXX-XXX.

en: Enter a valid 'slug' consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
sk: Zadajte platný 'slug pozostávajúci z písmen, čísel, podčiarkovníkov alebo pomlčiek.

en: Enter a valid Austrian Social Security Number in XXXX XXXXXX format.
sk: Zadajte platné rakúske číslo sociálneho poistenia vo formáte XXXX XXXXXX.

en: Enter a valid CIF.
sk: Zadajte platné CIF.

en: Enter a valid CNP.
sk: Zadajte platné CNP.

en: Enter a valid CUIT in XX-XXXXXXXX-X or XXXXXXXXXXXX format.
sk: Vložte platné CUIT vo formáte XX-XXXXXXXX-X alebo XXXXXXXXXXXX.

en: Enter a valid Canadian Social Insurance number in XXX-XXX-XXX format.
sk: Zadajte platné číslo kanadského sociálneho poistenia vo formáte XXX-XXX-XX.

en: Enter a valid Chilean RUT.
sk: Vložte platné čílske RUT.

en: Enter a valid Chilean RUT. The format is XX.XXX.XXX-X.
sk: Vložte platné čílske RUT. Formát je XX.XXX.XXX-X.

en: Enter a valid Finnish social security number.
sk: Vložte platné fínske číslo sociálneho poistenia.

en: Enter a valid German identity card number in XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X format.
sk: Vložte platné nemecké číslo občianskeho preukazu vo formáte XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X.

en: Enter a valid IBAN in ROXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX format
sk: Zadajte platné IBAN vo formáte ROXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX

en: Enter a valid IPv4 address.
sk: Zadajte platnú IPv4 adresu.

en: Enter a valid Icelandic identification number. The format is XXXXXX-XXXX.
sk: Zadajte platné islandské identifikačné číslo. Formát je XXXXXX-XXXX.

en: Enter a valid Norwegian social security number.
sk: Vložte platné nórske číslo sociálneho poistenia.

en: Enter a valid SoFi number
sk: Zadajte platné SoFi číslo

en: Enter a valid Social Security number.
sk: Vložte platné číslo sociálneho poistenia.

en: Enter a valid South African ID number
sk: Zadajte platné juhoafrické ID číslo.

en: Enter a valid South African postal code
sk: Zadajte platné juhoafrické poštové smerovacie číslo

en: Enter a valid Swiss identity or passport card number in X1234567<0 or 1234567890 format.
sk: Vložte platné švajčiarske číslo občianskeho preukazu alebo pasu vo formáte X1234567<0 alebo 1234567890.

en: Enter a valid U.S. Social Security number in XXX-XX-XXXX format.
sk: Vložte platné U.S. číslo sociálneho poistenia vo formáte XXX-XX-XXXX.

en: Enter a valid URL.
sk: Zadajte platnú URL adresu.

en: Enter a valid VAT number.
sk: Zadajte platné VAT číslo.

en: Enter a valid date in YYYY-MM-DD format.
sk: Zadajte platný dátum vo formáte RRRR-MM-DD.

en: Enter a valid date.
sk: Zadajte platný dátum.

en: Enter a valid date/time in YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]] format.
sk: Zadajte platný dátum a čas vo formáte RRRR-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]].

en: Enter a valid date/time.
sk: Zadajte platný dátum a čas.

en: Enter a valid e-mail address.
sk: Zadajte platnú e-mail adresu.

en: Enter a valid phone number
sk: Zadajte platné telofónne číslo

en: Enter a valid phone number in one of the formats 6XXXXXXXX, 8XXXXXXXX or 9XXXXXXXX.
sk: Zadajte platné telefónne číslo v tvare 6XXXXXXXX, 8XXXXXXXX alebo 9XXXXXXXX.

en: Enter a valid postal code
sk: Zadajte platné poštové smerovacie číslo

en: Enter a valid postal code in the format XXXXXX
sk: Zadajte platné poštové smerovacie číslo v tvare XXXXXX

en: Enter a valid postal code in the range and format 01XXX - 52XXX.
sk: Zadajte platné poštové smerovacie číslo v rozmedzí a v tvare 01XXX - 52XXX.

en: Enter a valid postcode.
sk: Zadajte platné poštové smerovacie číslo.

en: Enter a valid time in HH:MM[:ss[.uuuuuu]] format.
sk: Zadajte platný čas vo formáte HH:MM[:ss[.uuuuuu]].

en: Enter a valid time.
sk: Zadajte platný čas.

en: Enter a valid value.
sk: Zadajte platnú hodnotu.

en: Enter a valid zip code.
sk: Zadajte platné poštové smerovacie číslo.

en: Enter a whole number.
sk: Zadajte celé číslo.

en: Enter a zip code in the format XXXX.
sk: Zadajte poštové smerovacie číslo v tvare XXXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXX or XXXXX-XXXX.
sk: Zadajte poštové smerovacie číslo vo formáte XXXXX alebo XXXXX-XXXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXX-XXX.
sk: Zadajte poštové smerovacie číslo v tvare XXXXX-XXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXX.
sk: Vložte poštové smerovacie číslo v tvare XXXXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXXXX.
sk: Vložte poštové smerovacie číslo v tvare XXXXXXX.

en: Enter new password
sk: Zadajte nové heslo

en: Enter only digits separated by commas.
sk: Zadajte len číslice oddelené čiarkami.

en: Enter the same password as above, for verification.
sk: Zadajte rovnaké heslo ako vyššie, kvôli overeniu.

en: Estonian
sk: estónsky

en: Example: '/about/contact/'. Make sure to have leading and trailing slashes.
sk: Príklad: '/about/contact/'. Uistite sa, že máte lomky na začiatku a na konci.

en: Example: 'flatpages/contact_page.html'. If this isn't provided, the system will use 'flatpages/default.html'.
sk: Príklad: 'flatpages/contact_page.html'. Ak nič nenapíšete, systém použije 'flatpages/default.html'.

en: Feb.
sk: feb.

en: February
sk: február

en: Fields on %s objects
sk: Polia objektov %s

en: File path
sk: Cesta k súboru

en: Filter
sk: Filtrovať

en: Finnish
sk: fínsky

en: First, enter a username and password. Then, you'll be able to edit more user options.
sk: Najskôr zadajte používateľské meno a heslo. Potom budete môcť upraviť viac používateľských nastavení.

en: Flag
sk: Príznak

en: Flag this comment
sk: Označiť tento komentár

en: Flevoland
sk: Flavónsko

en: Floating point number
sk: Číslo s plávajúcou desatinnou čiarkou

en: Forgotten your password? Enter your e-mail address below, and we'll e-mail instructions for setting a new one.
sk: Zabudli ste svoje heslo? Zadajte svoju e-mail adresu a my Vám pošleme inštrukcie pre nastavenie nového.

en: French
sk: francúzsky

en: Fri
sk: pi

en: Friday
sk: piatok

en: Friesland
sk: Frízsko

en: Fukushima
sk: Fukušima

en: Galicia
sk: Galícia

en: Galician
sk: galícijský

en: Geneva
sk: Ženeva

en: Georgian
sk: gruzínsky

en: German
sk: nemecký

en: Go
sk: Ísť

en: Greater Poland
sk: Veľkopoľské vojvodstvo

en: Greek
sk: grécky

en: Groups
sk: Skupiny

en: Hebrew
sk: hebrejský

en: Hessen
sk: Hessensko

en: Hiroshima
sk: Hirošima

en: History
sk: História

en: Hokkaido
sk: Hokkaidó

en: Hold down "Control", or "Command" on a Mac, to select more than one.
sk: Ak chcete vybrať viac ako jedno, podržte "Control" alebo "Command" na počítači Mac.

en: Home
sk: Domov

en: Humenne
sk: Humenné

en: Hungarian
sk: maďarský

en: Hyogo
sk: Hjógo

en: IP Address
sk: IP adresa

en: IP address
sk: IP adresa

en: Icelandic
sk: islandský

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
sk: Ak zaškrtnete toto, stránku budú môcť prezerať len prihlásení používatelia.

en: If you enter anything in this field your comment will be treated as spam
sk: Ak ste do tohoto poľa čokoľvek zadali, váš komentár bude považovaný za spam

en: Illes Balears
sk: Baleáry

en: Important dates
sk: Dôležité dátumy

en: In addition to the permissions manually assigned, this user will also get all permissions granted to each group he/she is in.
sk: Okrem ručne zadaných práv bude mať používateľ aj všetky práva prislúchajúce skupinám, v ktorých sa nachádza.

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Invalid CNPJ number.
sk: Chybné CNPJ číslo.

en: Invalid CPF number.
sk: Chybné CPF číslo.

en: Invalid CUIT.
sk: Neplatné CUIT.

en: Invalid checksum for CIF.
sk: Neplatný kontrolný súčet pre CIF.

en: Invalid checksum for NIE.
sk: Neplatný kontrolný súčet pre NIE.

en: Invalid checksum for NIF.
sk: Neplatný kontrolný súčet pre NIF.

en: Invalid checksum for bank account number.
sk: Neplatný kontrolný súčet čísla bankového účtu.

en: Invalid date: %s
sk: Neplatný dátum: %s

en: Invalid geometry type.
sk: Chybný geometrický typ.

en: Invalid geometry value.
sk: Chybná geometrická hodnota.

en: Irish
sk: írsky

en: Ishikawa
sk: Išikawa

en: Italian
sk: taliansky

en: Jan.
sk: jan.

en: January
sk: január

en: Japanese
sk: japonský

en: July
sk: júl

en: Jumps to the admin page for pages that represent a single object.
sk: Skočí na stránku správy pre stránky, ktoré reprezentujú samostatný objekt.

en: Jumps you from any page to the documentation for the view that generates that page.
sk: Nasmeruje vás z ľubovoľnej stránky do dokumentácie, kde je popísané, ako sa táto stránka generuje.

en: June
sk: jún

en: Kagoshima
sk: Kagošima

en: Kannada
sk: kannadský

en: Kezmarok
sk: Kežmarok

en: Khmer
sk: kmérsky

en: Kochi
sk: Kóči

en: Komarno
sk: Komárno

en: Korean
sk: kórejský

en: Kosice - okolie
sk: Košice - okolie

en: Kosice I
sk: Košice I

en: Kosice II
sk: Košice II

en: Kosice III
sk: Košice III

en: Kosice IV
sk: Košice IV

en: Kosice region
sk: Košický kraj

en: Kuyavia-Pomerania
sk: Kujavsko-pomoranské vojvodstvo

en: Kyoto
sk: Kjóto

en: Kysucke Nove Mesto
sk: Kysucké Nové Mesto

en: Latvian
sk: lotyšský

en: Lesser Poland
sk: Malopoľské vojvodstvo

en: Levoca
sk: Levoča

en: Liptovsky Mikulas
sk: Liptovský Mikuláš

en: Lithuanian
sk: litovský

en: Lodz
sk: Lodžské vojvodstvo

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Log in again
sk: Znova sa prihlásiť

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Logged out
sk: Odhlásený

en: Looks like your browser isn't configured to accept cookies. Please enable cookies, reload this page, and try again.
sk: Zdá sa, že váš prehliadač nemá povolené cookies. Prosím, povoľte cookies, znova načítajte túto stránku a skúste to znova.

en: Lookup
sk: Vyhľadanie

en: Lower Austria
sk: Dolné Rakúsko

en: Lower Saxony
sk: Dolné Sasko

en: Lower Silesia
sk: Dolnosliezske vojvodstvo

en: Lublin
sk: Lubelské vojvodstvo

en: Lubusz
sk: Lubuské vojvodstvo

en: Lucenec
sk: Lučenec

en: Lucerne
sk: Lucern

en: MONTH_DAY_FORMAT
sk: j. F

en: Macedonian
sk: macedónsky

en: March
sk: marec

en: Masovia
sk: Mazovské vojvodstvo

en: May
sk: máj

en: Mecklenburg-Western Pomerania
sk: Meklenbursko-Predpomoransko

en: Metadata
sk: Metaúdaje

en: Miyagi
sk: Mijagi

en: Miyazaki
sk: Mijazaki

en: Model %(model_name)r not found in app %(app_label)r
sk: Model %(model_name)r sa nenachádza v aplikácii %(app_label)r

en: Models available in the %(name)s application.
sk: Modely dostupné v aplikácii %(name)s.

en: Mon
sk: po

en: Monday
sk: pondelok

en: My Actions
sk: Moje udalosti

en: Name
sk: Meno

en: Namestovo
sk: Námestovo

en: National Business Register Number (REGON) consists of 7 or 9 digits.
sk: Číslo národného obchodného registra (REGON) sa skladá zo 7 alebo z 9 číslic.

en: National Identification Number consists of 11 digits.
sk: Národné identifikačné číslo sa skladá z 11 číslic.

en: New password
sk: Nové heslo

en: New password confirmation
sk: Potvrdenie nového hesla

en: New password:
sk: Nové heslo:

en: Nitra region
sk: Nitriansky kraj

en: No
sk: Nie

en: No comments to moderate
sk: Žiadne komentáre na schválenie

en: No fields changed.
sk: Polia nezmenené.

en: No file was submitted.
sk: Žiaden súbor nebol odoslaný.

en: No file was submitted. Check the encoding type on the form.
sk: Súbor nebol odoslaný. Skontrolujte typ kódovania vo formulári.

en: No geometry value provided.
sk: Nie je zadaná žiadna geometrická hodnota.

en: None
sk: Žiadne

en: None available
sk: Nedostupné

en: Noord-Brabant
sk: Severné Brabantsko

en: Noord-Holland
sk: Severný Holland

en: North Rhine-Westphalia
sk: Severné Porýnie-Westfálsko

en: Northern Ireland
sk: Severné Írsko

en: Norwegian
sk: nórsky

en: Nov.
sk: nov.

en: Nove Mesto nad Vahom
sk: Nové Mesto nad Váhom

en: Nove Zamky
sk: Nové Zámky

en: November
sk: november

en: Oct.
sk: okt.

en: October
sk: október

en: Okayama
sk: Okajama

en: Old password
sk: Staré heslo

en: Old password:
sk: Staré heslo:

en: One or more %(fieldname)s in %(name)s:
sk: Jeden alebo viac %(fieldname)s v %(name)s:

en: One or more %(fieldname)s in %(name)s: %(obj)s
sk: Jeden alebo viac %(fieldname)s v %(name)s: %(obj)s

en: Opole
sk: Opolské vojvodstvo

en: Order
sk: Poradie

en: Orkney Islands
sk: Orkneyské ostrovy

en: PM
sk: popoludní

en: Page not found
sk: Stránka nenájdená

en: Partizanske
sk: Partizánske

en: Password
sk: Heslo

en: Password (again)
sk: Heslo (znova)

en: Password change
sk: Zmena hesla

en: Password change successful
sk: Zmena hesla úspešná

en: Password changed successfully.
sk: Heslo úspešne zmenené.

en: Password confirmation
sk: Potvrdenie hesla

en: Password reset
sk: Obnovenie hesla

en: Password reset complete
sk: Obnovenie hesla ukončené

en: Password reset confirmation
sk: Potvrdenie obnovenia hesla

en: Password reset on %s
sk: Obnovenie hesla na %s

en: Password reset successful
sk: Obnovenie hesla úspešné

en: Password reset unsuccessful
sk: Obnova hesla sa nepodarila

en: Password:
sk: Heslo:

en: Past 7 days
sk: Posledných 7 dní

en: Permissions
sk: Práva

en: Persian
sk: perzský

en: Personal info
sk: Osobné údaje

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Phone numbers must be in XX-XXXX-XXXX format.
sk: Telefónne čísla musia byť vo formáte XX-XXXX-XXXX.

en: Phone numbers must be in XXXX-XXXXXX format.
sk: Telefónne čísla musia mať formát XXXX-XXXXXX.

en: Piestany
sk: Piešťany

en: Please correct the error below | Please correct the errors below
sk[0]: Opravte, prosím, chyby uvedené nižšie
sk[1]: Opravte, prosím, chybu uvedenú nižšie
sk[2]: Opravte, prosím, chyby uvedené nižšie

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
sk[0]: Prosím, opravte chyby uvedené nižšie.
sk[1]: Prosím, opravte chybu uvedenú nižšie.
sk[2]: Prosím, opravte chyby uvedené nižšie.

en: Please enter a correct username and password. Note that both fields are case-sensitive.
sk: Prosím, zadajte správne používateľské meno a heslo. Rešpektujte malé a veľké písmená.

en: Please enter a valid NIF or NIE.
sk: Zadajte platné NIF alebo NIE, prosím.

en: Please enter a valid NIF, NIE, or CIF.
sk: Zadajte platné NIF, NIE alebo CIF, prosím.

en: Please enter a valid bank account number in format XXXX-XXXX-XX-XXXXXXXXXX.
sk: Zadajte, prosím, platné číslo bankového účtu v tvare XXXX-XXXX-XX-XXXXXXXXXX.

en: Please enter valid %(self)s IDs. The value %(value)r is invalid. | Please enter valid %(self)s IDs. The values %(value)r are invalid.
sk[0]: Prosím, zadajte platný identifikátor %(self)s. Hodnoty %(value)r sú neplatné.
sk[1]: Prosím, zadajte platný identifikátor %(self)s. Hodnota %(value)r je neplatná.
sk[2]: Prosím, zadajte platný identifikátor %(self)s. Hodnoty %(value)r sú neplatné.

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
sk: Zadajte svoje nové heslo dvakrát, aby sme mohli overiť, že ste ho zadali správne.

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
sk: Z bezpečnostných dôvodov zadajte staré heslo a potom svoje nové heslo dvakrát, aby sme mohli overiť, že ste ho zadali správne.

en: Please go to the following page and choose a new password:
sk: Prosím, choďte na túto stránku a zvoľte si nové heslo:

en: Please log in again, because your session has expired.
sk: Vaše prihlásenie vypršalo. Prosím, prihláste sa znovu.

en: Podlasie
sk: Podleské vojvodstvo

en: Polish
sk: poľský

en: Poltar
sk: Poltár

en: Pomerania
sk: Pomoranské vojvodstvo

en: Portugese
sk: portugalský

en: Post
sk: Poslať

en: Post your comment
sk: Poslať váš komentár

en: Posted by %(user)s at %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s
sk: Pridaný užívateľom %(user)s dňa %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s

en: Povazska Bystrica
sk: Považská Bystrica

en: Presov
sk: Prešov

en: Presov region
sk: Prešovský kraj

en: Preview
sk: Náhľad

en: Preview your comment
sk: Náhľad komentára

en: Puchov
sk: Púchov

en: Really flag this comment?
sk: Naozaj chcete označiť tento komentár?

en: Really make this comment public?
sk: Skutočne chcete zverejniť tento komentár?

en: Really remove this comment?
sk: Naozaj chcete zmazať tento komentár?

en: Recent Actions
sk: Posledné udalosti

en: Region of Murcia
sk: Murcia a okolie

en: Relation to parent model
sk: Vzťah k nadradenému modelu

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove a comment
sk: Zmazať komentár

en: Required. 30 characters or fewer. Alphanumeric characters only (letters, digits and underscores).
sk: Povinné. 30 znakov alebo menej. Len alfanumerické znaky (písmená, čísla a podčiarkovníky).

en: Reset my password
sk: Obnova môjho hesla

en: Revuca
sk: Revúca

en: Rhineland-Palatinate
sk: Porýnie-Falcko

en: Rimavska Sobota
sk: Rimavská Sobota

en: Romanian
sk: rumunský

en: Roznava
sk: Rožňava

en: Russian
sk: ruský

en: Ruzomberok
sk: Ružomberok

en: Sala
sk: Šaľa

en: Sat
sk: so

en: Saturday
sk: sobota

en: Save
sk: Uložiť

en: Save and add another
sk: Uložiť a pridať ďaľší

en: Save and continue editing
sk: Uložiť a pokračovať v úpravách

en: Save as new
sk: Uložiť ako nový

en: Saxony
sk: Sasko

en: Saxony-Anhalt
sk: Sasko-Anhaltsko

en: Schleswig-Holstein
sk: Schleswigsko-Holsteinsko

en: Scotland
sk: Škótsko

en: Select %s
sk: Vybrať %s

en: Select %s to change
sk: Vybrať "%s" na úpravu

en: Select a valid brazilian state. That state is not one of the available states.
sk: Vyberte platný brazílsky štát. Tento štát nepatrí medzi existujúce štáty.

en: Select a valid choice. %(value)s is not one of the available choices.
sk: Vyberte platnú voľbu. %(value)s nepatrí medzi dostupné možnosti.

en: Select a valid choice. %s is not one of the available choices.
sk: Vyberte platnú možnost. %s nepatrí medzi dostupné možnosti.

en: Select a valid choice. That choice is not one of the available choices.
sk: Vyberte platnú možnosť. Vybraná položka nepatrí medzi dostupné možnosti.

en: Sept.
sk: sept.

en: September
sk: september

en: Serbian
sk: srbský

en: Server Error <em>(500)</em>
sk: Chyba servera <em>(500)</em>

en: Server error
sk: Chyba servera

en: Server error (500)
sk: Chyba servera (500)

en: Shetland Islands
sk: Shetlandské ostrovy

en: Shiga
sk: Šiga

en: Shimane
sk: Šimane

en: Shizuoka
sk: Šizuoka

en: Show all
sk: Zobraziť všetky

en: Show object ID
sk: Zobraziť identifikátor objektu

en: Shows the content-type and unique ID for pages that represent a single object.
sk: Zobrazí content-type a jedinečný identifikátor pre stránky, ktoré reprezentujú samostatný objekt.

en: Silesia
sk: Sliezske vojvodstvo

en: Simplified Chinese
sk: čínsky (zjednodušene)

en: Sinaloa
sk: Shinaloa

en: Site administration
sk: Správa stránky

en: Slovak
sk: slovenský

en: Slovenian
sk: slovinský

en: Something's wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
sk: Niečo nie je v poriadku s inštaláciou vašej databázy. Uistite sa, že boli vytvorené potrebné databázové tabuľky a taktiež skontrolujte, či príslušný používateľ môže databázu čítať.

en: Spanish
sk: španielsky

en: Spisska Nova Ves
sk: Spišská Nová Ves

en: Stara Lubovna
sk: Stará Ľubovňa

en: String (up to %(max_length)s)
sk: Reťazec (až do %(max_length)s)

en: Styria
sk: Štajersko

en: Subcarpatia
sk: Podkarpatské vojvodstvo

en: Sun
sk: ne

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Svidnik
sk: Svidník

en: Swedish
sk: švédsky

en: Swietokrzyskie
sk: Svätokrížske vojvodstvo

en: TIME_FORMAT
sk: G:i

en: Tamil
sk: tamilský

en: Telugu
sk: telúgsky

en: Thank you for your comment
sk: Ďakujeme za váš komentár

en: Thanks for approving
sk: Ďakujeme za povolenie

en: Thanks for commenting
sk: Vďaka za komentár

en: Thanks for flagging
sk: Ďakujeme za označenie

en: Thanks for removing
sk: Ďakujeme za odstránenie

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
sk: Ďakujeme za čas strávený na našich stránkach.

en: Thanks for taking the time to improve the quality of discussion on our site
sk: Ďakujeme za čas, ktorý ste venovali zvýšniu kvality diskusie na našej stránke

en: Thanks for using our site!
sk: Ďakujeme, že používate našu stránku!

en: That e-mail address doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?
sk: Táto e-mail adresa nemá priradený žiadny používateľský účet. Ste si istí, že ste sa zaregistrovali?

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully.
sk: Objekt %(name)s "%(obj)s" bol úspešne pridaný.

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully. You may edit it again below.
sk: Objekt %(name)s "%(obj)s" bol úspešne pridaný. Ďalšie zmeny môžete urobiť nižšie.

en: The %(name)s "%(obj)s" was changed successfully.
sk: Objekt %(name)s "%(obj)s" bol úspešne zmenený.

en: The %(name)s "%(obj)s" was deleted successfully.
sk: Objekt %(name)s "%(obj)s" bol úspešne vymazaný.

en: The %(site_name)s team
sk: Tím %(site_name)s

en: The %(verbose_name)s was created successfully.
sk: Objekt %(verbose_name)s bol úspešne vytvorený.

en: The %(verbose_name)s was deleted.
sk: Objekt %(verbose_name)s bol zmazaný.

en: The %(verbose_name)s was updated successfully.
sk: Objekt %(verbose_name)s bol úspešne zmenený.

en: The Chilean RUT is not valid.
sk: Čílske RUT nie je platné.

en: The Icelandic identification number is not valid.
sk: Islandské identifikačné číslo je neplatné.

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
sk: Odkaz na obnovenie hesla je neplatný, pretože pravdepodobne už bol raz použitý. Požiadajte znovu o obnovu hesla, prosím.

en: The submitted file is empty.
sk: Odoslaný súbor je prázdny.

en: The two password fields didn't match.
sk: Pole hesla a jeho potvrdenie sa nezhodujú.

en: There's been an error. It's been reported to the site administrators via e-mail and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
sk: Vyskytla sa chyba. Bola oznámená správcovi stránky e-mailom a mala by byť čoskoro opravená.Ďakujeme za pochopenie.

en: This URL appears to be a broken link.
sk: Toto URL je chybný odkaz.

en: This account is inactive.
sk: Tento účet je neaktívny.

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with 'http://'.
sk: Toto môže byť buď absolútna cesta (ako vyššie) alebo úplná adresa URL začínajúca s 'http://'.

en: This comment was posted by an authenticated user and thus the email is read-only.
sk: Tento komentár je od autentifikovaného používateľa a preto je jeho e-mail len na čítanie.

en: This comment was posted by an authenticated user and thus the name is read-only.
sk: Tento komentár je od autentifikovaného používateľa a preto je jeho meno len na čítanie.

en: This field cannot be null.
sk: Toto pole nemôže byť prázdne.

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: This field requires 11 digits.
sk: Toto pole vyžaduje 11 číslic.

en: This field requires 7 or 8 digits.
sk: Toto pole vyžaduje 7 alebo 8 číslic.

en: This field requires 8 digits.
sk: Toto pole vyžaduje 8 číslic.

en: This field requires at least 14 digits
sk: Toto pole vyžaduje minimálne 14 číslic

en: This field requires at most 11 digits or 14 characters.
sk: Toto pole môže mať najviac 11 čísel alebo 14 písmen.

en: This field requires only numbers.
sk: Toto pole môže obsahovať len čísla.

en: This month
sk: Tento mesiac

en: This object doesn't have a change history. It probably wasn't added via this admin site.
sk: Tento objekt nemá históriu zmien. Možno nebol pridaný prostredníctvom tejto správcovskej stránky.

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: '/events/search/'.
sk: Tu by sa mala použiť absolútna cesta bez názvu domény. Napríklad: '/events/search/'.

en: This value must be a decimal number.
sk: Táto hodnota musí byť desiatkove číslo.

en: This value must be an integer.
sk: Táto hodnota musí byť celé číslo.

en: This value must be either None, True or False.
sk: Táto hodnota musí byť buď None, True alebo False.

en: This value must be either True or False.
sk: Táto hodnota musí byť True alebo False.

en: This value must contain only letters, numbers and underscores.
sk: Táto hodnota môže obsahovať len písmená, číslice a podčiarkovníky.

en: This value must contain only letters, numbers, underscores, dashes or slashes.
sk: Táto hodnota môže obsahovať len písmená, číslice, podčiarkovniky, pomlčky a lomky.

en: This year
sk: Tento rok

en: Thu
sk: št

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Time
sk: Čas

en: Time:
sk: Čas:

en: Tochigi
sk: Točigi

en: Today
sk: Dnes

en: Tokushima
sk: Tokušima

en: Tokyo
sk: Tokio

en: Topolcany
sk: Topoľčany

en: Toyama
sk: Tojama

en: Traditional Chinese
sk: čínsky (tradične)

en: Trebisov
sk: Trebišov

en: Trencin
sk: Trenčín

en: Trencin region
sk: Trančiansky kraj

en: Trnava region
sk: Trnavský kraj

en: Tue
sk: ut

en: Tuesday
sk: utorok

en: Turcianske Teplice
sk: Turčianske Teplice

en: Turkish
sk: turecký

en: Tvrdosin
sk: Tvrdošín

en: Tyne and Wear
sk: Tyne a Wear

en: Tyrol
sk: Tirolsko

en: U.S. state (two uppercase letters)
sk: Štát USA (dve veľké písmená)

en: Ukrainian
sk: ukrajinský

en: Uncheck this box to make the comment effectively disappear from the site.
sk: Ak chcete, aby komentár zmizol zo stránky, zrušte zaškrtnutie tohoto políčka.

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
sk: Nahrajte platný obrázok. Súbor, ktorý ste odoslali nebol obrázok alebo bol poškodený.

en: Upper Austria
sk: Horné Rakúsko

en: Use '[algo]$[salt]$[hexdigest]' or use the <a href="password/">change password form</a>.
sk: Použite '[algo]$[salt]$[hexdigest]' alebo <a href="password/">formulár na zmenu hesla</a>.

en: User
sk: Používateľ

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Username:
sk: Meno používateľa:

en: Usernames cannot contain the '@' character.
sk: Používateľské mená nemožu obsahovať znak '@'.

en: Velky Krtis
sk: Veľký Krtíš

en: Vienna
sk: Viedeň

en: View on site
sk: Pozrieť na stránke

en: Vorarlberg
sk: Vorarlbersko

en: Vranov nad Toplou
sk: Vranov nad Topľou

en: Wakayama
sk: Wakajama

en: Warmia-Masuria
sk: Varmsko-mazurské vojvodstvo

en: Watch your mouth! The word %s is not allowed here. | Watch your mouth! The words %s are not allowed here.
sk[0]: Vyjadrujte sa slušne! Slová %s tu nie je dovolené používať.
sk[1]: Vyjadrujte sa slušne! Slovo %s tu nie je dovolené používať.
sk[2]: Vyjadrujte sa slušne! Slová %s tu nie je dovolené používať.

en: We apologize, but your form has expired. Please continue filling out the form from this page.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale platnosť formulára vypršala. Prosím, pokračujte vo vypĺňaní z tejto stránky.

en: We're sorry, but the requested page could not be found.
sk: Ľutujeme, ale požadovanú stránku nie je možné nájsť.

en: We've e-mailed you instructions for setting your password to the e-mail address you submitted. You should be receiving it shortly.
sk: Poslali sme vám elektronickou poštou návod na nastavenie vášho hesla na elektronickú adresu, ktorú ste zadali.Mali by ste ho zakrátko dostať.

en: Wed
sk: st

en: Wednesday
sk: streda

en: Welcome,
sk: Vitajte,

en: Welsh
sk: waleský

en: West Pomerania
sk: Západopomoranské vojvodstvo

en: Wrong checksum for the National Business Register Number (REGON).
sk: Nesprávny kontrolný súčet pre číslo národného obchodného registra (REGON).

en: Wrong checksum for the National Identification Number.
sk: Nesprávny kontrolný súčet pre národné identifikačné číslo.

en: Wrong checksum for the Tax Number (NIP).
sk: Nesprávny kontrolný súčet pre daňové číslo (NIP).

en: YEAR_MONTH_FORMAT
sk: F Y

en: Yamagata
sk: Jamagata

en: Yamaguchi
sk: Jamaguči

en: Yamanashi
sk: Jamanaši

en: Yes
sk: Áno

en: Yes, I'm sure
sk: Áno, som si istý

en: You don't have permission to edit anything.
sk: Nemáte právo na vykonávanie zmien.

en: You may add another %s below.
sk: Nižšie môžete pridať ďalšie %s.

en: You may edit it again below.
sk: Nižšie to môžete znova upraviť.

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset
sk: Dostávate túto elektronickú poštu, pretože ste si vyžiadali obnovenie hesla.

en: Your Web browser doesn't appear to have cookies enabled. Cookies are required for logging in.
sk: Váš prehliadač nemá povolené cookies. Cookies sú potrebné pre prihlásenie.

en: Your e-mail address is not your username. Try '%s' instead.
sk: Vaša e-mail adresa nie je vašim používateľským menom. Skúste namiesto toho použiť '%s'.

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
sk: Nezadali ste správne svoje staré heslo. Napíšte ho znovu, prosím.

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
sk: Vaše heslo bolo nastavené. Môžete pokračovať a hneď sa prihlásiť.

en: Your password was changed.
sk: Vaše heslo bolo zmenené.

en: Your username, in case you've forgotten:
sk: Vaše používateľské meno, pre prípad, že ste ho zabudli:

en: Zarnovica
sk: Žarnovica

en: Zeeland
sk: Zéland

en: Ziar nad Hronom
sk: Žiar nad Hronom

en: Zilina
sk: Žilina

en: Zilina region
sk: Žilinský kraj

en: Zlate Moravce
sk: Zlaté Moravce

en: Zuid-Holland
sk: Južný Holland

en: a.m.
sk: dopoludnia

en: action flag
sk: príznak udalosti

en: action time
sk: čas udalosti

en: active
sk: aktívny

en: all %s
sk: všetky %s

en: and
sk: a

en: change message
sk: zmeniť správu

en: codename
sk: kódový názov

en: comment
sk: komentár

en: content
sk: obsah

en: content type
sk: typ obsahu

en: content types
sk: typy obsahu

en: date joined
sk: dátum registrácie

en: date/time submitted
sk: dátum a čas odoslania

en: day | days
sk[0]: dní
sk[1]: deň
sk[2]: dni

en: display name
sk: zobrazené meno

en: domain name
sk: názov domény

en: e-mail address
sk: e-mail adresa

en: eight
sk: osem

en: enable comments
sk: povoliť komentáre

en: expire date
sk: dátum vypršania platnosti

en: first name
sk: krstné meno

en: five
sk: päť

en: flat page
sk: statická stránka

en: flat pages
sk: statické stránky

en: for your user account at %(site_name)s
sk: pre váš používateľský účet na %(site_name)s

en: four
sk: štyri

en: group
sk: skupina

en: groups
sk: skupiny

en: hour | hours
sk[0]: hodín
sk[1]: hodina
sk[2]: hodiny

en: is public
sk: je verejný

en: is removed
sk: je odstránený

en: jul
sk: júl

en: jun
sk: jún

en: last login
sk: naposledy prihlásený

en: last name
sk: priezvisko

en: log entries
sk: položky záznamu

en: log entry
sk: položka záznamu

en: may
sk: máj

en: message
sk: správa

en: midnight
sk: polnoc

en: minute | minutes
sk[0]: minút
sk[1]: minúta
sk[2]: minúty

en: minutes
sk: minúty

en: month | months
sk[0]: mesiacov
sk[1]: mesiac
sk[2]: mesiace

en: name
sk: meno

en: nine
sk: deväť

en: no
sk: nie

en: noon
sk: poludnie

en: number of %s
sk: počet %s

en: object ID
sk: identifikátor objektu

en: object id
sk: identifikátor objektu

en: object repr
sk: objekt repr

en: oct
sk: okt

en: one
sk: jeden

en: or
sk: alebo

en: or make changes
sk: alebo urobiť zmeny

en: p.m.
sk: popoludní

en: password
sk: heslo

en: permission
sk: povolenie

en: permissions
sk: povolenia

en: python model class name
sk: pythonovské meno triedy modelu

en: redirect
sk: presmerovanie

en: redirect from
sk: presmerovať z

en: redirect to
sk: presmerovať na

en: redirects
sk: presmerovania

en: registration required
sk: nutná registrácia

en: related `%(app_label)s.%(object_name)s` objects
sk: súvisiace objekty `%(app_label)s.%(object_name)s`

en: session
sk: relácia

en: session data
sk: údaje relácie

en: session key
sk: kľúč relácie

en: sessions
sk: relácie

en: seven
sk: sedem

en: site
sk: stránka

en: sites
sk: weby

en: six
sk: šesť

en: staff status
sk: postavenie zamestnanca

en: superuser status
sk: stav superpoužívateľa

en: tag:
sk: značka:

en: template
sk: šablóna

en: template name
sk: názov šablóny

en: the related `%(app_label)s.%(data_type)s` object
sk: súvisiaci objekt `%(app_label)s.%(data_type)s`

en: three
sk: tri

en: title
sk: názov

en: today
sk: dnes

en: tomorrow
sk: zajtra

en: two
sk: dva

en: user
sk: používateľ

en: user permissions
sk: používateľské práva

en: user's URL
sk: URL používateľa

en: user's email address
sk: e-mail adresa používateľa

en: user's name
sk: meno používateľa

en: username
sk: používateľské meno

en: users
sk: používatelia

en: view:
sk: pohľad:

en: week | weeks
sk[0]: týždňov
sk[1]: týždeň
sk[2]: týždne

en: year | years
sk[0]: rokov
sk[1]: rok
sk[2]: roky

en: yes
sk: áno

en: yes,no,maybe
sk: áno,nie,možno

en: yesterday
sk: včera
