Django - en to kk translation catalogue (151 entries)

en:  By %(filter_title)s
kk:  %(filter_title)s

en: %(count)s %(name)s was changed successfully. | %(count)s %(name)s were changed successfully.
kk[0]: one: %(count)s %(name)s өзгертілді.
    
    other: %(count)s %(name)s таңдалғандарының барі өзгертілді.

en: %(counter)s result | %(counter)s results
kk[0]: %(counter)s нәтиже

en: %(full_result_count)s total
kk: Барлығы %(full_result_count)s

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
kk: Бірінші кілті %(key)r бар %(name)s объекті жоқ.

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
kk[0]: one: %(total_count)s таңдалды
    
    other: Барлығы %(total_count)s таңдалды

en: %s administration
kk: %s әкімшілігі

en: (None)
kk: (Ешнарсе)

en: 0 of %(cnt)s selected
kk: 0 of %(cnt)s-ден 0 таңдалды

en: Action
kk: Әрекет

en: Action:
kk: Әрекет:

en: Add
kk: Қосу

en: Add %(name)s
kk: %(name)s қосу

en: Add %s
kk: %s қосу

en: Add Another
kk: Тағы қосу

en: Add another %(verbose_name)s
kk: Тағы басқа %(verbose_name)s кос

en: Added %(name)s "%(object)s".
kk: %(name)s "%(object)s" қосылды.

en: All
kk: Барлығы

en: All dates
kk: Барлық мерзімдер

en: Any date
kk: Кез келген күн

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
kk: %(object_name)s "%(escaped_object)s" объекттерді өшіруге сенімдісіз бе? Бұл байланысты элементтер де өшіріледі:

en: Are you sure you want to delete the selected %(objects_name)s? All of the following objects and their related items will be deleted:
kk: Таңдаған %(objects_name)s объектіңізді өшіруге сенімдісіз бе? Себебі, таңдағын объектіліріңіз және онымен байланыстағы барлық элементтер жойылады:

en: Are you sure?
kk: Сенімдісіз бе?

en: Cannot delete %(name)s
kk: %(name)s өшіре алмайды

en: Change
kk: Өзгетру

en: Change %s
kk: %s өзгету

en: Change history: %s
kk: Өзгерес тарихы: %s

en: Change my password
kk: Құпия сөзімді өзгерту

en: Change password
kk: Құпия сөзді өзгерту

en: Changed %(list)s for %(name)s "%(object)s".
kk: "%(object)s" %(name)s-нің %(list)s өзгертілді.

en: Changed %s.
kk: %s өзгертілді.

en: Clear selection
kk: Белгілерді өшіру

en: Click here to select the objects across all pages
kk: Осы беттегі барлық объекттерді таңдау үшін осы жерді шертіңіз

en: Confirm password:
kk: Құпия сөз (растау):

en: Database error
kk: Мәліметтер базасының қатесі

en: Date/time
kk: Өшіру/Уақыт

en: Date:
kk: Күнтізбелік күн:

en: Delete
kk: Өшіру

en: Delete multiple objects
kk: Бірнеше объекттерді өшіру

en: Delete selected %(verbose_name_plural)s
kk: Таңдалған %(verbose_name_plural)s өшірілді

en: Delete?
kk: Өшіру?

en: Deleted %(name)s "%(object)s".
kk: %(name)s "%(object)s" өшірілді.

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would require deleting the following protected related objects:
kk: %(object_name)s '%(escaped_object)s' объектті өшіру осындай байлансты объекттерды өшіруді қажет етеді:

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
kk: %(object_name)s '%(escaped_object)s' объектты өшіруы байланысты объекттерін өшіруді қажет етеді, бырақ сізде осындай объектерді өшіру рұқсаты жоқ:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would require deleting the following protected related objects:
kk: Таңдалған %(objects_name)s-ді(ы) өшіру, онымен байланыстағы қорғалған объектілердің барлығын жояды:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
kk: %(objects_name)s объектты өшіруы байланысты объекттерін өшіруді қажет етеді, бырақ сізде осындай объектерді өшіру рұқсаты жоқ:

en: Django administration
kk: Даңғо әкімшілігі

en: Django site admin
kk: Даңғо сайтының әкімі

en: Documentation
kk: Құжаттама

en: E-mail address:
kk: E-mail адрес:

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
kk: <strong>%(username)s</strong> пайдаланушы үшін жаңа құпия сөзді енгізіңіз.

en: Enter a username and password.
kk: Пайдаланушының атын және құпия сөзді енгізіңіз.

en: Enter new password
kk: Жаңа құпия сөзді енгізіңіз

en: Enter the same password as above, for verification.
kk: Растау үшін жоғардағыдай құпия сөзді енгізіңіз.

en: Filter
kk: Сүзгіз

en: First, enter a username and password. Then, you'll be able to edit more user options.
kk: Алдымен, пайдаланушының атын және құпия сөзді енгізіңіз. Содан соң, тағы басқа пайдаланушы параметрлерін енгізе аласыз.

en: Forgotten your password? Enter your e-mail address below, and we'll e-mail instructions for setting a new one.
kk: Құпия сөзді ұмытып қалдыңыз ба? Астыға email адресті енгізіңіз, содан кейін біз оған құпия сөзді өзгерту нұскаларын жібереміз.

en: Go
kk: Алға

en: History
kk: Тарих

en: Home
kk: Негізгі

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
kk: Бірнәрсені өзгерту үшін бірінші оларды таңдау керек. Ешнәрсе өзгертілмеді.

en: Log in
kk: Кіру

en: Log in again
kk: Қайтадан кіріңіз

en: Log out
kk: Шығу

en: Lookup
kk: Іздеу

en: Models available in the %(name)s application.
kk: %(name)s бағдарламадағы қол жетімді улгілер.

en: My Actions
kk: Менің әрекеттерім

en: New password
kk: Жаңа құпия сөз

en: New password:
kk: Жаңа құпия сөз:

en: No
kk: Жоқ

en: No action selected.
kk: Ешқандай әрекет таңдалмады.

en: No fields changed.
kk: Ешқандай толтырма өзгермеді.

en: None
kk: Ешнәрсе

en: None available
kk: Қол жетімдісі жоқ

en: Old password
kk: Ескі құпия сөз

en: Page not found
kk: Бет табылмады

en: Password
kk: Құпия сөз

en: Password (again)
kk: Құпия сөз(қайтадан)

en: Password change
kk: Құпия сөзді өзгерту

en: Password change successful
kk: Құпия сөз сәтті өзгертілді

en: Password reset
kk: Құпия сөзді өзгерту

en: Password reset complete
kk: Құпия сөзді өзгерту бітті

en: Password reset confirmation
kk: Құпия сөзді өзгерту растау

en: Password reset successful
kk: Құпия сөз сәтті өзгертілді

en: Password reset unsuccessful
kk: Құпия сөзді өзгертуы сәтсіз аяқталды

en: Password:
kk: Құпия сөз:

en: Past 7 days
kk: Өткен 7 күн

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
kk[0]: one: Астындағы қатені дұрыстаңыз.
    other: Астындағы қателерді дұрыстаңыз.

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
kk: Сенімді болу үшін жаңа құпия сөзіңізді екі рет енгізіңіз.

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
kk: Ескі құпия сөзіңізді енгізіңіз, содан сон сенімді болу үшін жаңа құпия сөзіңізді екі рет енгізіңіз.

en: Please go to the following page and choose a new password:
kk: Жаңа құпия сөзді тандау үшін мынау бетке кіріңіз:

en: Please log in again, because your session has expired.
kk: Сіздің сессия уақытыңыз өтіп кентті, өтініш, қайты кіріп көріңіз,

en: Recent Actions
kk: Соңғы әрекеттер

en: Remove
kk: Өшіру

en: Reset my password
kk: Құпия сөзді жаңала

en: Run the selected action
kk: Таңдалған әрәкетті іске қосу

en: Save
kk: Сақтау

en: Save and add another
kk: Сақта және жаңасын қос

en: Save and continue editing
kk: Сақта және өзгертуді жалғастыр

en: Save as new
kk: Жаңадан сақтау

en: Search
kk: Іздеу

en: Select %s
kk: %s таңда

en: Select %s to change
kk: %s өзгерту үщін таңда

en: Select all %(total_count)s %(module_name)s
kk: Осылардың %(total_count)s %(module_name)s барлығын таңдау

en: Server Error <em>(500)</em>
kk: Сервердің қатесі <em>(500)</em>

en: Server error
kk: Сервердің қатесі

en: Server error (500)
kk: Сервердің қатесі (500)

en: Show all
kk: Барлығын көрсету

en: Site administration
kk: Сайт әкімшілігі

en: Something's wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
kk: Дерекқор орнатуыңызда бір қате бар. Дерекқор кестелері дұрыс құрылғаның және дерекқор көрсетілген дерекқор пайдаланушыда оқұ рұқсаты бар.

en: Successfully deleted %(count)d %(items)s.
kk: Таңдалған %(count)d %(items)s элемент өшірілді.

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
kk: Бүгін Веб-торапқа уақыт бөлгеніңіз үшін рахмет.

en: Thanks for using our site!
kk: Біздің веб-торабын қолданғаныңыз үшін рахмет!

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully.
kk: %(name)s "%(obj)s" сәтті қосылды.

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully. You may edit it again below.
kk: %(name)s "%(obj)s" сәтті қосылды. Оны төменде өзгерте аласыз.

en: The %(name)s "%(obj)s" was changed successfully.
kk: %(name)s "%(obj)s" сәтті өзгертілді.

en: The %(name)s "%(obj)s" was deleted successfully.
kk: %(name)s "%(obj)s" сәтті өшірілді.

en: The %(site_name)s team
kk: %(site_name)s тобы

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
kk: Құпия сөзді өзгерту байланыс дұрыс емес, мүмкін ол осыған дейін пайдаланылды.  Жаңа құпия сөзді өзгерту сұрау жіберіңіз.

en: There's been an error. It's been reported to the site administrators via e-mail and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
kk: Қате пайда болды, бүл қате e-mail арқылы сайт әкімшілігіне жіберілді және тез арада түзетіледі. Сізге бізді түсінгеніңіз үшін рахмет.

en: This month
kk: Осы ай

en: This object doesn't have a change history. It probably wasn't added via this admin site.
kk: Бұл объекттың өзгерту тарихы жоқ. Мүмкін ол бұл сайт арқылы енгізілген жоқ.

en: This year
kk: Осы жыл

en: Time:
kk: Уақыт:

en: Today
kk: Бүгін

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Unknown content
kk: Белгісіз мазмұн

en: User
kk: Қолданушы

en: Username:
kk: Қолданушы аты:

en: View on site
kk: Сайтта көру

en: We're sorry, but the requested page could not be found.
kk: Кешірім сұраймыз, сіздің сұраған бетіңіз табылмады.

en: We've e-mailed you instructions for setting your password to the e-mail address you submitted. You should be receiving it shortly.
kk: Енгізген e-mail адреске құпия сөзді өзгерту нұскаларын жібердік. Жақын арада алуыңыз тиіс.

en: Welcome,
kk: Қош келдіңіз,

en: Yes
kk: Иә

en: Yes, I'm sure
kk: Иә, сенімдімін

en: You don't have permission to edit anything.
kk: Бірденке түзетуге рұқсатыңыз жоқ.

en: You may add another %s below.
kk: Төменнен басқа %s қоса аласыз.

en: You may edit it again below.
kk: Төменде сіз қайта өзгерте аласыз.

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
kk: Сіз %(site_name)s сайтындағы ұяшығыңыздың құпия сөзін өзгертуге сұраныс жібергендіктен, бұл e-mail-ді алып отырсыз.

en: Your e-mail address is not your username. Try '%s' instead.
kk: Сіздің e-mail адресіңіз қолданушы атымен сәйкес келмейді, орнына '%s'-ды жазып көріңіз.

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
kk: Сіздің құпия сөзіңіз енгізілді.  Жүйеге кіруіңізге болады.

en: Your password was changed.
kk: Құпия сөзіңіз өзгертілді.

en: Your username, in case you've forgotten:
kk: Егер ұмытып қалған болсаңыз, пайдалануш атыңыз:

en: action flag
kk: әрекет белгісі

en: action time
kk: әрекет уақыты

en: and
kk: және

en: change message
kk: хабарламаны өзгерту

en: log entries
kk: Жорнал жазулары

en: log entry
kk: Жорнал жазуы

en: object id
kk: объекттің id-i

en: object repr
kk: объекттің repr-i
