Django - en to fa translation catalogue (462 entries)

en:  By %(filter_title)s
fa: براساس %(filter_title)s

en: %(full_result_count)s total
fa: در مجموع %(full_result_count)s

en: %(size)d byte | %(size)d bytes
fa[0]: %(size)d بایت

en: %(value).1f billion | %(value).1f billion
fa[0]: %(value).1f بیلیون

en: %(value).1f million | %(value).1f million
fa[0]: %(value).1f میلیون

en: %(value).1f trillion | %(value).1f trillion
fa[0]: %(value).1f تریلون

en: %s administration
fa: مدیریت %s

en: %s does not appear to be a urlpattern object
fa: به نظر نمی رسد %s یک شیء از نوع urlpattern باشد

en: , %(number)d %(type)s
fa: ، %(number)d %(type)s

en: 1 result | %(counter)s results
fa[0]: %(counter)s نتیجه

en: <h3>By %s:</h3>
    <ul>
fa: <h3>بر اساس %s:</h3>
    <ul>

en: A user with that username already exists.
fa: کاربری با این نام کاربری وجود دارد.

en: AM
fa: صبح

en: Action
fa: عمل

en: Add
fa: اضافه کردن

en: Add %(name)s
fa: اضافه‌کردن %(name)s

en: Add %s
fa: اضافه کردن %s

en: Add Another
fa: اضافه کردن یکی دیگر

en: Add user
fa: ایجاد کاربر

en: Added %(name)s "%(object)s".
fa: %(name)s «%(object)s» اضافه شد.

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: All
fa: همه

en: All dates
fa: همهٔ تاریخ‌ها

en: Any date
fa: هر تاریخی

en: App %r not found
fa: برنامهٔ %r یافت نشد

en: April
fa: آوریل

en: Arabic
fa: عربی

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
fa: آیا مطمئنید که می‌خواهید %(object_name)s·"%(escaped_object)s" را حذف کنید؟ کلیهٔ اشیای مرتبط زیر حذف خواهند شد:

en: Are you sure?
fa: آیا مطمئن هستید؟

en: Argentinean Spanish
fa: اسپانیاییِ آرژانتین

en: As above, but opens the admin page in a new window.
fa: مانند بالا، اما صفحهٔ مدیر را در پنجرهٔ جدیدی باز می‌کند.

en: Aug.
fa: اوت

en: August
fa: اوت

en: Basque
fa: باسکی

en: Bengali
fa: بنگالی

en: Boolean (Either True or False)
fa: بولی (درست یا غلط)

en: Boolean (Either True, False or None)
fa: ‌بولی (درست، نادرست یا پوچ)

en: Brazilian Portuguese
fa: پرتغالیِ برزیل

en: Bulgarian
fa: بلغاری

en: Catalan
fa: کاتالونیایی

en: Change
fa: تغییر

en: Change %s
fa: تغییر %s

en: Change history: %s
fa: تاریخچهٔ تغییر: %s

en: Change my password
fa: تغییر گذرواژهٔ من

en: Change password
fa: تغییر گذرواژه

en: Change password: %s
fa: تغییر گذرواژه: %s

en: Change:
fa: تغییر:

en: Changed %(list)s for %(name)s "%(object)s".
fa: %(list)s %(name)s «%(object)s» تغییر یافت.

en: Changed %s.
fa: %s تغییر یافته.

en: Comma-separated integers
fa: اعداد صحیح جدا-شده با ویلگول

en: Comment
fa: نظر:

en: Confirm password:
fa: تکرار گذرواژه

en: Content
fa: محتوا

en: Croatian
fa: کرواتی

en: Currently:
fa: اکنون:

en: Czech
fa: چکی

en: Danish
fa: دانمارکی

en: Database error
fa: خطا در بانک اطلاعاتی

en: Date (with time)
fa: تاریخ (با زمان)

en: Date (without time)
fa: تاریخ (بدون زمان)

en: Date/time
fa: تاریخ/ساعت

en: Date:
fa: تاریخ:

en: Dec.
fa: دسامبر

en: December
fa: دسامبر

en: Decimal number
fa: عدد دهدهی

en: Delete
fa: حذف

en: Delete?
fa: حذف؟

en: Deleted %(name)s "%(object)s".
fa: %(name)s «%(object)s» حذف شد.

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
fa: حذف %(object_name)s·'%(escaped_object)s' می تواند باعث حذف اشیاء مرتبط شود. اما حساب شما دسترسی لازم برای حذف اشیای از انواع زیر را ندارد:

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
fa: نشان می‌دهد که آیا این کاربر دسترسی نامحدود به کلیهٔ بخشهای وبگاه مدیریت دارد.

en: Designates whether the user can log into this admin site.
fa: تعبیه شده برای اینکه در وبگاه مدیریت، کاربر بتواند یا نتواند وارد شود.

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
fa: برای نشان دادن اینکه آیا باید با این کاربر به عنوان کاربر فعال رفتار کرد تعبیه شده است. به جای حذف کاربر تیک را بردارید.

en: Django administration
fa: مدیریت Django

en: Django site admin
fa: وب‌گاه مدیریت Django

en: Documentation
fa: مستندات

en: Documentation for this page
fa: مستندات این صفحه

en: Dutch
fa: هلندی

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: E-mail address:
fa: نشانی پست الکترونیکی:

en: Edit this object (current window)
fa: ویرایش این شیء (پنجرهٔ کنونی)

en: Edit this object (new window)
fa: ویرایش این شیء (پنجرهٔ جدید)

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: English
fa: انگلیسی

en: Ensure that there are no more than %s decimal places.
fa: مطمئن شوید بیش از %s رقم اعشاری نداشته باشد.

en: Ensure that there are no more than %s digits before the decimal point.
fa: مطمئن شوید بیش از %s رقم قبل ممیز نداشته باشد.

en: Ensure that there are no more than %s digits in total.
fa: مطمئن شوید در مجموع بیش از %s رقم نداشته باشد.

en: Ensure this value has at least %(min)d characters (it has %(length)d).
fa: مطمئن شوید این مقدار حداقل %(min)d نویسه دارد. (الان %(length)d دارد.)

en: Ensure this value has at most %(max)d characters (it has %(length)d).
fa: مطمئن شوید این مقدار حداکثر %(max)d نویسه دارد. (الان %(length)d دارد.)

en: Ensure this value is greater than or equal to %s.
fa: مطمئن شوید این مقدار بزرگتر و یا مساوی %s است.

en: Ensure this value is less than or equal to %s.
fa: مطمئن شوید این مقدار کوچکتر و یا مساوی %s است.

en: Enter a 4 digit post code.
fa: کد پستی ۴ رقمی را وارد کنید.

en: Enter a list of values.
fa: فهرستی از مقادیر وارد کنید.

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
fa: برای کابر <strong>%(username)s</strong> یک گذرنامهٔ جدید وارد کنید.

en: Enter a number.
fa: یک عدد وارد کنید.

en: Enter a postal code in the format NNNN or ANNNNAAA.
fa: کد پستی را به شکل NNNN یا ANNNNAAA وارد کنید.

en: Enter a postal code in the format XXX XXX.
fa: کد پستس را به شکل XXX·XXX. وارد کنید.

en: Enter a valid 'slug' consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
fa: یک 'slug' معتبر شامل حروف، ارقام، خط زیر و یا خط تیره وارد کنید.

en: Enter a valid IPv4 address.
fa: یک نشانی IPv4 معتبر وارد کنید.

en: Enter a valid URL.
fa: یک نشانی اینترنتی معتبر وارد کنید.

en: Enter a valid date in YYYY-MM-DD format.
fa: یک تاریخ معتبر در قالب YYYY-MM-DD وارد کنید.

en: Enter a valid date.
fa: یک تاریخ معتبر وارد کنید.

en: Enter a valid date/time in YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]] format.
fa: یک تاریخ/زمان معتبر در قالب YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]] وارد کنید.

en: Enter a valid date/time.
fa: یک تاریخ/زمان معتبر وارد کنید.

en: Enter a valid e-mail address.
fa: یک نشانی پست الکترونیکی معتبر وارد کنید.

en: Enter a valid phone number
fa: یک شماره تلفن معتبر وارد کنید.

en: Enter a valid postcode.
fa: یک کد پستی وارد کنید.

en: Enter a valid time in HH:MM[:ss[.uuuuuu]] format.
fa: یک زمان معتبر در قالب HH:MM[:ss[.uuuuuu]] وارد کنید.

en: Enter a valid time.
fa: یک زمان معتبر وارد کنید.

en: Enter a valid value.
fa: یک مقدار معتبر وارد کنید.

en: Enter a whole number.
fa: به طور کامل یک عدد وارد کنید.

en: Enter a zip code in the format XXXX.
fa: کد پستی صحیح را به شکل XXXX وارد کنید.

en: Enter a zip code in the format XXXXX-XXX.
fa: کد پستی را به شکل XXXXX-XXX وارد کنید.

en: Enter a zip code in the format XXXXX.
fa: کد پستی را به شکل XXXXX وارد کنید.

en: Enter new password
fa: ورود گذرواژهٔ جدید

en: Enter only digits separated by commas.
fa: فقط ارقام جدا شده با کاما وارد کنید.

en: Enter the same password as above, for verification.
fa: همان گذرواژهٔ بالایی را برای اطمینان دوباره وارد کنید.

en: Estonian
fa: استونی

en: Example: '/about/contact/'. Make sure to have leading and trailing slashes.
fa: مثال: '/about/contact/'. مطمئن شوید که خط اریب را هم در ابتدا و هم در انتها گذاشته‌اید.

en: Example: 'flatpages/contact_page.html'. If this isn't provided, the system will use 'flatpages/default.html'.
fa: مثال: 'flatpages/contact_page.html'. اگر این مشخص نشود، سیستم از 'flatpages/default.html' استفاده خواهد کرد.

en: Feb.
fa: فوریه

en: February
fa: فوریه

en: Fields on %s objects
fa: فیلدهای شیء %s

en: File path
fa: مسیر پرونده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Finnish
fa: فنلاندی

en: First, enter a username and password. Then, you'll be able to edit more user options.
fa: ابتدا یک نام کاربری و گذرواژه وارد کنید. سپس می توانید مشخصات دیگر کاربر را ویرایش کنید.

en: Floating point number
fa: عدد اعشاری

en: Forgotten your password? Enter your e-mail address below, and we'll e-mail instructions for setting a new one.
fa: گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟ نشانی پست الکترونیکی خود را وارد کنید. ما دستورالعملی برای ایجاد گذرنامهٔ جدید به پست الکترونیکی‌تان خواهیم فرستاد.

en: French
fa: فرانسوی

en: Fri
fa: جمعه

en: Friday
fa: جمعه

en: Galician
fa: گالیسیایی

en: Georgian
fa: گرجی

en: German
fa: آلمانی

en: Go
fa: برو

en: Greek
fa: یونانی

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Hebrew
fa: عبری

en: History
fa: تاریخچه

en: Hold down "Control", or "Command" on a Mac, to select more than one.
fa: برای انتخاب بیش از یکی "Control"، یا "Command" روی Mac، را پایین نگه دارید.

en: Home
fa: آغازه

en: Hungarian
fa: مجاری

en: IP address
fa: نشانی IP

en: Icelandic
fa: ایسلندی

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
fa: اگر این انتخاب شود، فقط کاربران وارد شده خواهند توانست این صفحه را مشاهده نمایند.

en: If you enter anything in this field your comment will be treated as spam
fa: اگر چیزی در این فیلد وارد کنید، نظر شما به عنوان اسپم شناخته خواهد شد

en: Important dates
fa: تاریخ‌های مهم

en: In addition to the permissions manually assigned, this user will also get all permissions granted to each group he/she is in.
fa: علاوه بر دسترسی‌هایی که به طور دستی تنظیم شده، این کاربر تمامی دسترسی‌های اعطا شده به گروه‌هایی که عضو آن‌ها هست را خواهد داشت.

en: Integer
fa: عدد صحیح

en: Invalid date: %s
fa: تاریخ نامعتبر: %s

en: Invalid geometry type.
fa: نوعِ جغرافیایی نامعتبر

en: Invalid geometry value.
fa: مقدار جغرافیایی نامعتبر

en: Irish
fa: ایرلندی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Jan.
fa: ژانویه

en: January
fa: ژانویه

en: Japanese
fa: ژاپنی

en: July
fa: ژوئیه

en: Jumps to the admin page for pages that represent a single object.
fa: پرش به صفحهٔ مدیر برای صفحاتی که یک شیء را نمایش می‌دهند.

en: Jumps you from any page to the documentation for the view that generates that page.
fa: شما را از هر صفحه‌ای که باشید به مستندات نمایی که صفحه را ایجاد کرده می‌برد

en: June
fa: ژوئن

en: Kannada
fa: کناده‌ای

en: Khmer
fa: خمری

en: Korean
fa: کره‌ای

en: Latvian
fa: لتونیایی

en: Lithuanian
fa: لیتوانی

en: Log in
fa: ورود

en: Log in again
fa: ورود دوباره

en: Log out
fa: خروج

en: Logged out
fa: خارج شدید

en: Looks like your browser isn't configured to accept cookies. Please enable cookies, reload this page, and try again.
fa: به نظر می‌رسد تنظیمات مرورگر شما طوری است که کوکی‌ها را قبول نمی‌کند. لطفاً کوکی‌ها را در مرورگر خود فعال نموده و مجدداً تلاش کنید.

en: Lookup
fa: جستجو

en: Macedonian
fa: مقدونی

en: March
fa: مارس

en: May
fa: مه

en: Metadata
fa: فوق داده

en: Model %(model_name)r not found in app %(app_label)r
fa: مدل %(model_name)r در برنامهٔ %(app_label)r یافت نشد

en: Models available in the %(name)s application.
fa: مدل‌های موجود در برنامهٔ %(name)s.

en: Mon
fa: دوشنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: My Actions
fa: اعمال من

en: Name
fa: نام

en: New password
fa: گذرواژهٔ جدید

en: New password confirmation
fa: تصدیق گذرواژهٔ جدید

en: New password:
fa: گذرواژهٔ جدید

en: No
fa: خیر

en: No fields changed.
fa: فیلدی تغییر نیافته است.

en: No file was submitted.
fa: پرونده‌ای ارسال نشده است.

en: No file was submitted. Check the encoding type on the form.
fa: پرونده‌ای ارسال نشده است. نوع کدگذاری فرم را بررسی کنید.

en: No geometry value provided.
fa: مقدار جغرافیایی‌ای مقرر نشده است.

en: None
fa: هیچ

en: None available
fa: چیزی در دسترس نیست

en: Norwegian
fa: نروژی

en: Nov.
fa: نوامبر

en: November
fa: نوامبر

en: Oct.
fa: اکتبر

en: October
fa: اکتبر

en: Old password
fa: گذرواژهٔ قدیمی

en: Old password:
fa: گذرواژهٔ قدیمی

en: One or more %(fieldname)s in %(name)s:
fa: یک و یا چند %(fieldname)s در %(name)s

en: One or more %(fieldname)s in %(name)s: %(obj)s
fa: یک و یا چند %(fieldname)s در %(name)s: %(obj)s

en: Order
fa: ترتیب:

en: PM
fa: بعد از ظهر

en: Page not found
fa: صفحه یافت نشد

en: Password
fa: گذرواژه

en: Password (again)
fa: گذرواژه (تکرار)

en: Password change
fa: تغییر گذرواژه

en: Password change successful
fa: گذرواژه تغییر یافت.

en: Password changed successfully.
fa: گذرواژه با موفقیت تغییر یافت.

en: Password confirmation
fa: تصدیق گذرواژه

en: Password reset
fa: ایجاد گذرواژهٔ جدید

en: Password reset complete
fa: گذرواژهٔ جدید ایجاد شد

en: Password reset confirmation
fa: تصدیق گذرواژهٔ جدید

en: Password reset on %s
fa: ایجاد گذرواژهٔ جدید در %s

en: Password reset successful
fa: گذرواژهٔ جدید ایجاد شد.

en: Password reset unsuccessful
fa: گذرواژهٔ جدید ایجاد نشد.

en: Password:
fa: گذرواژه:

en: Past 7 days
fa: ۷ روز اخیر

en: Permissions
fa: اجازه‌ها

en: Persian
fa: فارسی

en: Personal info
fa: اطلاعات شخصی

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Phone numbers must be in XX-XXXX-XXXX format.
fa: شماره تلفنها باید به شکل XX-XXXX-XXXX باشند.

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
fa[0]: لطفاً خطای زیر را حل کنید.

en: Please enter a correct username and password. Note that both fields are case-sensitive.
fa: لطفاً نام کاربری و گذرواژه صحیح را وارد کنید. توجه کنید که هر دو مقدار به حروف کوچک و بزرگ (انگلیسی) حساس هستند.

en: Please enter valid %(self)s IDs. The value %(value)r is invalid. | Please enter valid %(self)s IDs. The values %(value)r are invalid.
fa[0]: لطفاً شناسهٔ %(self)s معتبر وارد کنید. مقدار %(value)r نامعتبر است.

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
fa: گذرواژهٔ جدیدتان را دوبار وارد کنید تا ما بتوانیم چک کنیم که به درستی تایپ کرده‌اید.

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
fa: گذرواژهٔ قدیمی خود را، برای امنیت بیشتر، وارد کنید و سپس گذرواژهٔ جدیدتان را دوبار وارد کنید تا ما بتوانیم چک کنیم که به درستی تایپ کرده‌اید.

en: Please go to the following page and choose a new password:
fa: لطفاً به صفحهٔ زیر بروید و یک گذرواژهٔ جدید انتخاب کنید:

en: Please log in again, because your session has expired. Don't worry: Your submission has been saved.
fa: لطفاً مجدداً وارد شوید، چرا که مدت زیادی در وبگاه غیرفعال بوده‌اید. نگران نباشید، اطلاعات وارد شدهٔ شما ذخیره شده‌اند.

en: Polish
fa: لهستانی

en: Portugese
fa: پرتغالی

en: Posted by %(user)s at %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s
fa: ارسال‌شده توسط %(user)s در تاریخ %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s

en: Recent Actions
fa: اعمال اخیر

en: Relation to parent model
fa: رابطه به مدل والد

en: Required. 30 characters or fewer. Alphanumeric characters only (letters, digits and underscores).
fa: الزامی. ۳۰ حرف یا کمتر. فقط حروف الفبا (ارقام، الفبا و خط زیر).

en: Reset my password
fa: ایجاد گذرواژهٔ جدید

en: Romanian
fa: رومانی

en: Russian
fa: روسی

en: Sat
fa: شنبه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Save
fa: ذخیره

en: Save and add another
fa: ذخیره و ایجاد یکی دیگر

en: Save and continue editing
fa: ذخیره و ادامه ویرایش

en: Save as new
fa: ذخیره به عنوان جدید

en: Select %s
fa: %s انتخاب کنید

en: Select %s to change
fa: %s را برای تغییر انتخاب کنید

en: Select a valid choice. %(value)s is not one of the available choices.
fa: یک گزینهٔ معتبر انتخاب کنید. %(value)s از گزینه‌های موجود نیست.

en: Select a valid choice. %s is not one of the available choices.
fa: یک گزینهٔ معتبر انتخاب کنید. %s از گزینه‌های موجود نیست.

en: Select a valid choice. That choice is not one of the available choices.
fa: یک گزینهٔ معتبر انتخاب کنید. آن گزینه از گزینه‌های موجود نیست.

en: Sept.
fa: سپتامبر

en: September
fa: سپتامبر

en: Serbian
fa: صربی

en: Server Error <em>(500)</em>
fa: خطای کارگزار <em>(۵۰۰)</em>

en: Server error
fa: خطای کارگزار

en: Server error (500)
fa: خطای کارگزار (۵۰۰)

en: Show all
fa: نمایش همه

en: Show object ID
fa: نمایش مشخصهٔ شیء

en: Shows the content-type and unique ID for pages that represent a single object.
fa: نمایش محتوا و مشخصهٔ منحصر به فرد برای صفحاتی که یک شیء را نمایش می‌دهند.

en: Simplified Chinese
fa: چینی ساده‌شده

en: Site administration
fa: مدیریت وبگاه

en: Slovak
fa: اسلواکی

en: Slovenian
fa: اسلووِنی

en: Something's wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
fa: در نصب بانک اطلاعاتی شما مشکلی وجود دارد. مطمئن شوید که جداول مربوطه به درستی ایجاد شده‌اند و اطمینان حاصل کنید که بانک اطلاعاتی توسط کاربر مربوطه قابل خواندن می باشد.

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: String (up to %(max_length)s)
fa: رشته (تا %(max_length)s)

en: Sun
fa: یکشنبه

en: Sunday
fa: یکشنبه

en: Swedish
fa: سوئدی

en: Tamil
fa: تامیلی

en: Telugu
fa: تلوگویی

en: Text
fa: متن

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
fa: متشکر از اینکه مدتی از وقت خود را به ما اختصاص دادید.

en: Thanks for using our site!
fa: متشکر از استفادهٔ شما از وبگاه ما

en: That e-mail address doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?
fa: این پست الکترونیکی در سیستم حساب ندارد. آیا مطمئن هستید که عضو شده‌اید؟

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully.
fa: %(name)s «%(obj)s» با موفقیت اضافه شد.

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully. You may edit it again below.
fa: %(name)s·"%(obj)s" با موفقیت اضافه شد. می‌توانید در این پایین ویرایشش کنید.

en: The %(name)s "%(obj)s" was changed successfully.
fa: %(name)s·"%(obj)s" با موفقیت تغییر یافت.

en: The %(name)s "%(obj)s" was deleted successfully.
fa: %(name)s·"%(obj)s" با موفقیت حذف شد.

en: The %(site_name)s team
fa: گروه %(site_name)s

en: The %(verbose_name)s was created successfully.
fa: %(verbose_name)s با موفقیت ایجاد شد.

en: The %(verbose_name)s was deleted.
fa: %(verbose_name)s حذف شد.

en: The %(verbose_name)s was updated successfully.
fa: %(verbose_name)s با موفقیت به روز شد.

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
fa: پیوند ایجاد گذرواژهٔ جدید نامعتبر بود، احتمالاً به این علت که قبلاً از آن استفاده شده است. لطفاً برای یک گذرواژهٔ جدید درخواست دهید.

en: The submitted file is empty.
fa: پروندهٔ ارسال‌شده خالیست.

en: The two password fields didn't match.
fa: دو فیلد گذرواژه با هم مطابقت ندارند.

en: There's been an error. It's been reported to the site administrators via e-mail and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
fa: خطایی وجود دارد. این خطا توسط پست الکترونیکی به مدیران وبگاه گزارش داده شده است و در اولین فرصت اصلاح خواهد شد. از بردباری شما متشکریم.

en: This URL appears to be a broken link.
fa: به نظر می‌رسد این نشانی یک پیوند شکسته است.

en: This account is inactive.
fa: این حساب غیرفعال است.

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with 'http://'.
fa: می‌تواند یک مسیر مطلق (همانند بالا) و یا یک آدرس کامل با 'http://‎' باشد.

en: This comment was posted by an authenticated user and thus the email is read-only.
fa: این نظر توسط یک کاربر ثبت‌شده فرستاده شده و لذا پست الکترونیکی‌اش فقط-خواندنی است.

en: This comment was posted by an authenticated user and thus the name is read-only.
fa: این نظر توسط یک کاربر ثبت‌شده فرستاده شده و لذا نامش فقط-خواندنی است.

en: This field cannot be null.
fa: این فیلد نمی تواند پوچ باشد.

en: This field is required.
fa: این فیلد لازم است.

en: This field requires 11 digits.
fa: این فیلد ۱۱ رقم لازم دارد.

en: This field requires 7 or 8 digits.
fa: این فیلد ۷ یا ۸ رقم لازم دارد.

en: This field requires 8 digits.
fa: این فیلد، ۸ رقم لازم دارد.

en: This field requires at least 14 digits
fa: فیلد حداقل باید ۱۴ شماره باشد

en: This field requires at most 11 digits or 14 characters.
fa: طول این فیلد حداقل ۱۱ شماره و حداکثر ۱۴ حرف می باشد.

en: This field requires only numbers.
fa: در این فیلد فقط عدد می‌توانید وارد کنید.

en: This month
fa: این ماه

en: This object doesn't have a change history. It probably wasn't added via this admin site.
fa: این شیء تاریخچهٔ تغییرات ندارد. احتمالا این شیء توسط وبگاه مدیریت ایجاد نشده است.

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: '/events/search/'.
fa: می‌بایست یک مسیر مطلق و بدون نام دامنه باشد. مانند: '/events/search/'.

en: This value must be a decimal number.
fa: این مقدار باید یک عدد باشد.

en: This value must be an integer.
fa: این مقدار باید یک عدد صحیح باشد.

en: This value must be either None, True or False.
fa: این مقدار باید یکی از مقادیر پوچ یا درست یا نادرست باشد.

en: This value must be either True or False.
fa: این مقدار باید درست یا غلط باشد.

en: This value must contain only letters, numbers and underscores.
fa: این مقدار فقط باید حاوی حروف، اعداد و یا خط زیر باشد.

en: This value must contain only letters, numbers, underscores, dashes or slashes.
fa: این مقدار فقط باید حاوی حروف، اعداد، خط زیر، خط تیره و یا خط اریب باشد.

en: This year
fa: امسال

en: Thu
fa: پنجشنبه

en: Thursday
fa: پنجشنبه

en: Time
fa: زمان

en: Time:
fa: زمان:

en: Today
fa: امروز

en: Traditional Chinese
fa: چینی سنتی

en: Tue
fa: سه‌شنبه

en: Tuesday
fa: سه شنبه

en: Turkish
fa: ترکی

en: U.S. state (two uppercase letters)
fa: ایالت آمریکا(دو حرف بزرگ)

en: URL
fa: نشانی اینترنتی

en: Ukrainian
fa: اکراینی

en: Uncheck this box to make the comment effectively disappear from the site.
fa: تیک این جعبه را بردارید تا نظر به طور کارا از وبگاه ناپدید شود.

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
fa: یک تصویر معتبر بارگذاری کنید. پرونده‌ای که بارگذاری کردید یا تصویر نبوده و یا تصویری مخدوش بوده است.

en: User
fa: کاربر

en: Username
fa: نام کاربری

en: Username:
fa: نام کاربری:

en: Usernames cannot contain the '@' character.
fa: نام کاربری نمی تواند حاوی نویسهٔ '@' باشد.

en: View on site
fa: مشاهده در وبگاه

en: Watch your mouth! The word %s is not allowed here. | Watch your mouth! The words %s are not allowed here.
fa[0]: حرف دهنت رو بفهم! کلمهٔ %s اینجا قابل قبول نیست

en: We apologize, but your form has expired. Please continue filling out the form from this page.
fa: معذرت می‌خواهیم ولی فرم شما منقضی شده است. لطفاً پر کردن را از این صفحه ادامه دهید.

en: We're sorry, but the requested page could not be found.
fa: متأسفیم، صفحه مورد تقاضا یافت نشد.

en: We've e-mailed you instructions for setting your password to the e-mail address you submitted. You should be receiving it shortly.
fa: ما به نشانی پست اکترونیکی‌ای که وارد کردید دستورالعملی برای تنظیم گذرواژه‌تان فرستادیم. به زودی به شما می‌رسد.

en: Wed
fa: چهارشنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Welcome,
fa: خوش آمدید،

en: Welsh
fa: ویلزی

en: XML text
fa: متن XML

en: Yes
fa: بله

en: Yes, I'm sure
fa: بله، مطمئن هستم.

en: You don't have permission to edit anything.
fa: شما اجازهٔ ویرایش چیزی را ندارید.

en: You may add another %s below.
fa: می‌توانید یک %s دیگر در این پایین اضافه کنید

en: You may edit it again below.
fa: می‌توانید مجدداً آنرا در این پایین ویراش کنید.

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset
fa: درخواستی برای ایجاد گذرواژهٔ جدید با نشانی شما به ما رسیده است و ما این نامه را برای شما فرستادیم

en: Your Web browser doesn't appear to have cookies enabled. Cookies are required for logging in.
fa: به نطر می رسد مرورگر شما کوکی‌ها را قبول نمی‌کند. کوکی‌ها برای ورود به وبگاه لازم هستند.

en: Your e-mail address is not your username. Try '%s' instead.
fa: نشانی پست الکترونیکی شما نام کابریتان نیست. %s را به جای آن امتحان کنید.

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
fa: گذرواژهٔ قدیمی شما اشتباه بود. لطفاً دوباره وارد کنید.

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
fa: گذرواژهٔ جدیدتان تنظیم شد. اکنون می‌توانید وارد وبگاه شوید.

en: Your password was changed.
fa: گذرواژهٔ شما تغییر یافت.

en: Your username, in case you've forgotten:
fa: نام کاربریتان، اگر یادتان رفته است:

en: a.m.
fa: صبح

en: action flag
fa: نشانه عمل

en: action time
fa: زمان اتفاق

en: active
fa: فعال

en: all %s
fa: همهٔ %s

en: and
fa: و

en: apr
fa: آوریل

en: aug
fa: اوت

en: change message
fa: پیغام تغییر

en: codename
fa: نام کد

en: comment
fa: نظر

en: content
fa: محتوا

en: content type
fa: نوع محتوا

en: content types
fa: نوع‌های محتوا

en: date joined
fa: تاریخ پیوستن

en: date/time submitted
fa: تاریخ/زمان فرستاده شد

en: day | days
fa[0]: روز

en: dec
fa: دسامبر

en: display name
fa: نام نمایش داده شده

en: domain name
fa: نام دامنه

en: e-mail address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: eight
fa: هشت

en: enable comments
fa: فعال کردن نظرات

en: expire date
fa: تاریخ انقضاء

en: feb
fa: فوریه

en: filter:
fa: فیلتر

en: first name
fa: نام

en: five
fa: پنج

en: flat page
fa: صفحه تخت

en: flat pages
fa: صفحات تخت

en: for your user account at %(site_name)s
fa: برای حساب کاربریتان در %(site_name)s

en: four
fa: چهار

en: group
fa: گروه

en: groups
fa: گروه‌ها

en: hour | hours
fa[0]: ساعت

en: is public
fa: عمومی است

en: is removed
fa: حذف شده است

en: jan
fa: ژانویه

en: jul
fa: ژوئیه

en: jun
fa: ژوئن

en: last login
fa: آخرین ورود

en: last name
fa: نام خانوادگی

en: log entries
fa: موارد اتفاقات

en: log entry
fa: مورد اتفاقات

en: mar
fa: مارس

en: may
fa: مه

en: message
fa: پیغام

en: midnight
fa: نیمه شب

en: minute | minutes
fa[0]: دقیقه

en: minutes
fa: دقیقه

en: model:
fa: مدل:

en: month | months
fa[0]: ماه

en: name
fa: نام

en: nd
fa: اُم

en: nine
fa: نُه

en: noon
fa: ظهر

en: nov
fa: نوامبر

en: number of %s
fa: تعداد %s

en: object ID
fa: مشخصهٔ شیء

en: object id
fa: شناسهٔ شیء

en: object repr
fa: صورت شیء

en: oct
fa: اکتبر

en: one
fa: یک

en: or
fa: یا

en: p.m.
fa: ب.ظ.

en: password
fa: گذرواژه

en: permission
fa: اجازه

en: permissions
fa: اجازه‌ها

en: python model class name
fa: نام پایتونی کلاس مدل

en: rd
fa: اُم

en: redirect
fa: باز-ارسال

en: redirect from
fa: فرم ارسال به نشانی جدید

en: redirect to
fa: ارسال به نشانی

en: redirects
fa: باز-ارسال‌ها

en: registration required
fa: عضویت لازم است

en: related `%(app_label)s.%(object_name)s` objects
fa: اشیاء «%(app_label)s.%(object_name)s» مرتبط

en: sep
fa: سپتامبر

en: session
fa: نشست

en: session data
fa: اطلاعات نشست

en: session key
fa: کلید نشست

en: sessions
fa: نشست‌ها

en: seven
fa: هفت

en: site
fa: وبگاه

en: sites
fa: وبگاه‌ها

en: six
fa: شش

en: st
fa: اُم

en: staff status
fa: وضعیت کارمندی

en: superuser status
fa: ابرکاربر

en: tag:
fa: برچسب:

en: template
fa: قالب

en: template name
fa: نام قالب

en: th
fa: اُم

en: the related `%(app_label)s.%(data_type)s` object
fa: شیء «%(app_label)s.%(data_type)s» مرتبط

en: three
fa: سه

en: title
fa: عنوان

en: today
fa: امروز

en: tomorrow
fa: فردا

en: two
fa: دو

en: user
fa: کاربر

en: user permissions
fa: اجازه‌های کاربر

en: user's URL
fa: نشانی اینترنتی کاربر

en: user's email address
fa: نشانی پست الکترونیکی کاربر

en: user's name
fa: نام کاربر

en: username
fa: نام کاربری

en: users
fa: کاربرها

en: view:
fa: نمایش:

en: week | weeks
fa[0]: هفته

en: year | years
fa[0]: سال

en: yes,no,maybe
fa: بله،خیر،شاید

en: yesterday
fa: دیروز
