django - en to sl translation catalogue (549 entries)

en: 
    <p class="help">To install bookmarklets, drag the link to your bookmarks
    toolbar, or right-click the link and add it to your bookmarks. Now you can
    select the bookmarklet from any page in the site.  Note that some of these
    bookmarklets require you to be viewing the site from a computer designated
    as "internal" (talk to your system administrator if you aren't sure if
    your computer is "internal").</p>
sl: 
    <p class="help">Za inštalacijo zaznamkic povlečite povezavo v orodno vrstico
    z zaznamki, ali kliknite z desno miškino tipko na povezavo in jo dodajte med zaznamke. Zdaj lahko izberete zaznamkico s katerekoli strani tega spletnega mesta. Opomba: nekatere izmed teh strani lahko gledate le z računalnika, ki je označen kot "notranji" (v kolikor niste prepričani, če je vaš računalnik označen kot "notranji" se obrnite na sistemskega administratorja).</p>

en:  By %(filter_title)s
sl: Po %(filter_title)s

en: %(full_result_count)s total
sl: %(full_result_count)s skupno

en: %(model_name)s with this %(field_label)s already exists.
sl: %(model_name)s s tem %(field_label)s že obstaja.

en: %(size)d byte | %(size)d bytes
sl[0]: %(size)d bajt
sl[1]: %(size)d bajta
sl[2]: %(size)d bajti
sl[3]: %(size)d bajtov

en: %(value).1f billion | %(value).1f billion
sl[0]: %(value).1f bilijon
sl[1]: %(value).1f bilijona
sl[2]: %(value).1f bilijoni
sl[3]: %(value).1f bilijonov

en: %(value).1f million | %(value).1f million
sl[0]: %(value).1f milijon
sl[1]: %(value).1f milijona
sl[2]: %(value).1f milijoni
sl[3]: %(value).1f milijonov

en: %(value).1f trillion | %(value).1f trillion
sl[0]: %(value).1f triljon
sl[1]: %(value).1f triljona
sl[2]: %(value).1f triljoni
sl[3]: %(value).1f triljonov

en: %s administration
sl: Administracija %s

en: %s does not appear to be a urlpattern object
sl: %s ne izgleda veljaven urlpattern objekt

en: 1 result | %(counter)s results
sl[0]: %(counter)s rezultat
sl[1]: %(counter)s rezultata
sl[2]: %(counter)s rezultati
sl[3]: %(counter)s rezultatov

en: <h3>By %s:</h3>
    <ul>
sl: <h3>Avtor: %s</h3>
    <ul>

en: A user with that username already exists.
sl: Uporabnik s tem uporabniškim imenom že obstaja.

en: Action
sl: Dejanje

en: Add
sl: Dodaj

en: Add %(name)s
sl: Dodaj %(name)s

en: Add %s
sl: Dodaj %s

en: Add Another
sl: Dodaj še enega

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika

en: Added %(name)s "%(object)s".
sl: Dodal %(name)s "%(object)s".

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: All
sl: Vse

en: All dates
sl: Vsi datumi

en: Any date
sl: Kadarkoli

en: App %r not found
sl: Aplikacije %r ni mogoče najti

en: April
sl: april

en: Arabic
sl: Arabščina

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %(object_name)s "%(escaped_object)s"? Vsi naslednji povezani elementi bodo izbrisani:

en: Are you sure?
sl: Ste prepričani?

en: Argentinean Spanish
sl: Argentinska Španščina

en: As above, but opens the admin page in a new window.
sl: Kot zgoraj, le da odpre administracijsko stran v novem oknu.

en: Aug.
sl: avg.

en: August
sl: avgust

en: Balearic Islands
sl: Balearski otoki

en: Banska Bystrica region
sl: Regija Banska Bystrica

en: Basel-Land
sl: Basel (dežela)

en: Basel-Stadt
sl: Basel (mesto)

en: Basque
sl: Baskovščina

en: Basque Country
sl: Baskovska pokrajina

en: Bavaria
sl: Bavarska

en: Bengali
sl: Bengalščina

en: Bookmarklets
sl: Zaznamkice

en: Boolean (Either True or False)
sl: Boolova vrednost (True ali False)

en: Boolean (Either True, False or None)
sl: Boolova vrednost (True, False ali None)

en: Bratislava region
sl: Bratislavska regija

en: Brazilian Portuguese
sl: Brazilska portugalščina

en: Bulgarian
sl: Bolgarščina

en: Burgenland
sl: Gradiščansko

en: Canary Islands
sl: Kanarski otoki

en: Carinthia
sl: Koroška

en: Catalan
sl: Katalonščina

en: Change
sl: Spremeni

en: Change %s
sl: Spremeni %s

en: Change history: %s
sl: Zgodovina sprememb: %s

en: Change my password
sl: Spremeni moje geslo

en: Change password
sl: Spremeni geslo

en: Change password: %s
sl: Spremeni geslo: %s

en: Change:
sl: Sprememba:

en: Changed %(list)s for %(name)s "%(object)s".
sl: Spremenjeno %(list)s za %(name)s "%(object)s".

en: Changed %s.
sl: Spremenjen %s.

en: Check this box if the comment is inappropriate. A "This comment has been removed" message will be displayed instead.
sl: Odkljukaj, če je komentar neprimeren. Namesto komentarja bo vidno obvestilo "Ta komentar je bil odstranjen".

en: Chiba
sl: Čiba

en: Comma-separated integers
sl: Z vejico ločena cela števila (integer)

en: Comment
sl: Komentar

en: Confirm password:
sl: Potrditev gesla:

en: Content
sl: Vsebina

en: Croatian
sl: Hrvaščina

en: Currently:
sl: Trenutno:

en: Czech
sl: Češčina

en: DATETIME_FORMAT
sl: j. F Y, H:i:s

en: DATE_FORMAT
sl: j.n.Y

en: Danish
sl: Danščina

en: Database error
sl: Napaka v podatkovni bazi

en: Date (with time)
sl: Datum (z uro)

en: Date (without time)
sl: Datum (brez ure)

en: Date/time
sl: Datum/čas

en: Date:
sl: Datum:

en: Dec.
sl: dec.

en: December
sl: december

en: Decimal number
sl: Decimalno število

en: Delete
sl: Izbriši

en: Delete?
sl: Izbriši?

en: Deleted %(name)s "%(object)s".
sl: Izbrisan %(name)s "%(object)s".

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
sl: Izbris %(object_name)s '%(escaped_object)s' bi pomenil izbris povezanih objektov, vendar nimate dovoljenja za izbris naslednjih tipov objektov:

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
sl: Uporabnik bo imel vse pravice brez posamičnega dodeljevanja pravic.

en: Designates whether the user can log into this admin site.
sl: Določi, če se sme uporabnik prijaviti v to administracijsko stran.

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
sl: Določi, če se uporabnik smatra za aktivega. Odstranite to možnost namesto da brišete račune.

en: Django administration
sl: Django administracija

en: Django site admin
sl: Django administrativni vmesnik

en: Documentation
sl: Dokumentacija

en: Documentation bookmarklets
sl: Dokumentacijske zaznamkice

en: Documentation for this page
sl: Dokumentacija te strani

en: Dutch
sl: Nizozemščina

en: E-mail
sl: E-poštni naslov

en: E-mail address
sl: E-mail naslov

en: E-mail address:
sl: Naslov e-pošte:

en: Edit this object (current window)
sl: Uredi objekt (v trenutnem oknu)

en: Edit this object (new window)
sl: Uredi ta objekt (v novem oknu)

en: Email address
sl: E-poštni naslov

en: English
sl: Angleščina

en: Ensure that there are no more than %s decimal places.
sl: Poskrbite, da skupno ne bo več kot %s decimalnih mest.

en: Ensure that there are no more than %s digits before the decimal point.
sl: Poskrbite, da ne bo več kot %s števil pred decimalno piko.

en: Ensure that there are no more than %s digits in total.
sl: Poskrbite, da skupno ne bo več kot %s števil.

en: Ensure this value has at least %(min)d characters (it has %(length)d).
sl: Poskrbite, da bo imela ta vrednost vsaj %(min)d znakov. Trenutno jih ima %(length)d.

en: Ensure this value has at most %(max)d characters (it has %(length)d).
sl: Poskrbite, da bo imela ta vrednost največ %(max)d znakov. Trenutno jih ima %(length)d.

en: Ensure this value is greater than or equal to %s.
sl: Poskrbite, da bo ta vrednost večja ali kvečjemu enaka %s.

en: Ensure this value is less than or equal to %s.
sl: Poskrbite, da bo imela ta vrednost manj manj kot ali natanko %s znakov.

en: Enter a 4 digit post code.
sl: Vnesite 4-mestno poštno številko.

en: Enter a list of values.
sl: Vnesite seznam vrednosti.

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
sl: Vpišite novo geslo za uporabnika <strong>%(username)s</strong>.

en: Enter a number.
sl: Vnesite število.

en: Enter a postal code in the format NNNN or ANNNNAAA.
sl: Vpišite poštno številko v zapisu NNNN or ANNNNAAA.

en: Enter a postal code in the format XX-XXX.
sl: Vnesite veljavno poštno številko v obliki XX-XXX.

en: Enter a postal code in the format XXX XXX.
sl: Vnesite veljavno poštno številko v obliki XXX XXX.

en: Enter a postal code in the format XXXXX or XXX XX.
sl: Vpišite poštno številko v zapisu XXXXX ali XXX XX.

en: Enter a postal code in the format XXXXXXX or XXX-XXXX.
sl: Vpišite poštno številko v zapisu XXXXXXX or XXX-XXXX.

en: Enter a tax number field (NIP) in the format XXX-XXX-XX-XX or XX-XX-XXX-XXX.
sl: Vnesite davčno številko (NIP) v obliki XXX-XXX-XX-XX ali XX-XX-XXX-XXX.

en: Enter a valid 'slug' consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
sl: Vnesite veljavno URL okrajšavo. Vrednost sme vsebovati le črke, števila, podčrtaje ali pomišljaje.

en: Enter a valid Austrian Social Security Number in XXXX XXXXXX format.
sl: Vpišite veljavno številko avstrijskega socialnega zavarovanja v zapisu XXXX XXXXXX.

en: Enter a valid CIF.
sl: Vnesite veljaven CIF.

en: Enter a valid CNP.
sl: Vnesite veljaven CNP.

en: Enter a valid CUIT in XX-XXXXXXXX-X or XXXXXXXXXXXX format.
sl: Vpišite veljavno CUIT v zapisu XX-XXXXXXXX-X or XXXXXXXXXXXX.

en: Enter a valid Canadian Social Insurance number in XXX-XXX-XXX format.
sl: Vpišite veljavno številko kanadskega socialnega zavarovanja v zapisu XXX-XXX-XXX.

en: Enter a valid Chilean RUT.
sl: Vnesite veljaven čilski RUT.

en: Enter a valid Chilean RUT. The format is XX.XXX.XXX-X.
sl: Vpišite veljaven čilenski RUT v zapisu XX.XXX.XXX-X.

en: Enter a valid Finnish social security number.
sl: Vnesite veljavno številko finskega socialnega zavarovanja.

en: Enter a valid German identity card number in XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X format.
sl: Vpišite veljavno številko nemške osebne izkaznice v zapisu XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X.

en: Enter a valid IBAN in ROXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX format
sl: Vpišite veljaen IBAN v obliki ROXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX.

en: Enter a valid IPv4 address.
sl: Vnesite veljaven IPv4 naslov.

en: Enter a valid Icelandic identification number. The format is XXXXXX-XXXX.
sl: Vpišite pravilno islandsko identifikacijsko številko v zapisu XXXXXX-XXXX.

en: Enter a valid Norwegian social security number.
sl: Vnesite veljavno številko norveškega socialnega zavarovanja.

en: Enter a valid SoFi number
sl: Vnesite veljavno nizozemsko davčno številko

en: Enter a valid Social Security number.
sl: Vnesite veljavno številko socialnega zavarovanja.

en: Enter a valid South African ID number
sl: Vnesite veljavno južnoafriško ID številko

en: Enter a valid South African postal code
sl: Vnesite veljavno južnoafriško poštno številko.

en: Enter a valid Swiss identity or passport card number in X1234567<0 or 1234567890 format.
sl: Vpišite veljavno številko švicarske osebne izkaznice ali potnega lista v zapisu X1234567<0 ali 1234567890.

en: Enter a valid U.S. Social Security number in XXX-XX-XXXX format.
sl: Vpišite veljavno številko ameriškega socialnega zavarovanja v zapisu XXX-XX-XXXX.

en: Enter a valid URL.
sl: Vnesite veljaven URL naslov.

en: Enter a valid VAT number.
sl: Vnesite veljavno davčno (VAT) številko.

en: Enter a valid date in YYYY-MM-DD format.
sl: Vnesite veljaven datum v zapisu YYYY-MM-DD (leto-mesec-dan).

en: Enter a valid date.
sl: Vnesite veljaven datum.

en: Enter a valid date/time in YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]] format.
sl: Vnesite veljaven datum/čas v zapisu YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]] (leto-mesec-dan ura:minuta:sekunde.mikrosekunde).

en: Enter a valid date/time.
sl: Vnesite veljaven datum/čas.

en: Enter a valid e-mail address.
sl: Vnesite veljaven e-mail.

en: Enter a valid phone number
sl: Vnesite veljavno telefonsko številko

en: Enter a valid phone number in one of the formats 6XXXXXXXX, 8XXXXXXXX or 9XXXXXXXX.
sl: Vpišite veljavno telefonsko številko v zapisu 6XXXXXXXX, 8XXXXXXXX ali 9XXXXXXXX.

en: Enter a valid postal code
sl: Vnesite veljavno poštno številko

en: Enter a valid postal code in the format XXXXXX
sl: Vnesite veljavno poštno številko v obliki XXXXXX.

en: Enter a valid postal code in the range and format 01XXX - 52XXX.
sl: Vpišite veljavno poštno številko v obsegu in zapisu od 01XXX do 52XXX.

en: Enter a valid postcode.
sl: Vnesite veljavno poštno številko.

en: Enter a valid time in HH:MM[:ss[.uuuuuu]] format.
sl: Vnesite veljavni čas v zapisu HH:MM[:ss[.uuuuuu]] (ura:minuta:sekunde.mikrosekunde).

en: Enter a valid time.
sl: Vnesite veljaven čas.

en: Enter a valid value.
sl: Vnesite veljavno vrednost.

en: Enter a valid zip code.
sl: Vnesite veljavno poštno številko.

en: Enter a whole number.
sl: Vnesite celo število.

en: Enter a zip code in the format XXXX.
sl: Vnesite veljavno poštno številko v obliki XXXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXX or XXXXX-XXXX.
sl: Vnesite poštno številko v zapisu XXXXX ali XXXXX-XXXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXX-XXX.
sl: Vnesite poštno številko v zapisu XXXXX-XXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXX.
sl: Vnesite veljavno poštno številko v obliki XXXXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXXXX.
sl: Vnesite poštno številko v zapisu XXXXXXX.

en: Enter new password
sl: Vpišite novo geslo

en: Enter only digits separated by commas.
sl: Vnesite samo števila, ločena z vejicami.

en: Enter the same password as above, for verification.
sl: Vpišite enako geslo kot zgoraj, da se izognete tipkarskim napakam.

en: Estonian
sl: Estonščina

en: Example: '/about/contact/'. Make sure to have leading and trailing slashes.
sl: Primer: '/about/contact/'. Preverite ali vsebuje / (poševnico) na začetku in koncu vnosa.

en: Example: 'flatpages/contact_page.html'. If this isn't provided, the system will use 'flatpages/default.html'.
sl: Primer: 'flatpages/contact_page.html'. Če to polje ni izpolnjeno, bo sistem uporabil 'flatpages/default.html'.

en: Feb.
sl: feb.

en: February
sl: februar

en: Fields on %s objects
sl: Polja na %s objektih

en: File path
sl: Pot do datoteke

en: Finnish
sl: Finščina

en: First, enter a username and password. Then, you'll be able to edit more user options.
sl: Najprej vpišite uporabniško ime in geslo, nato boste lahko urejali druge lastnosti uporabnika.

en: Floating point number
sl: Število s plavajočo vejico

en: Forgotten your password? Enter your e-mail address below, and we'll e-mail instructions for setting a new one.
sl: Ste pozabili geslo? Vnesite vaš e-mail naslov in poslali vam bomo navodila za ponastavitev gesla.

en: French
sl: Francoščina

en: Fri
sl: pet

en: Friday
sl: petek

en: Galician
sl: Galičanski jezik

en: Geneva
sl: Ženeva

en: Georgian
sl: Gruzijščina

en: German
sl: Nemščina

en: Go
sl: Pojdi

en: Greek
sl: Grščina

en: Groups
sl: Skupine

en: Hebrew
sl: Hebrejski jezik

en: Hiroshima
sl: Hirošima

en: History
sl: Zgodovina

en: Hokkaido
sl: Hokaido

en: Hold down "Control", or "Command" on a Mac, to select more than one.
sl: Držite "Control" (ali "Command" na Mac-u) za izbiro več kot enega.

en: Home
sl: Domov

en: Hungarian
sl: Madžarščina

en: Hyogo
sl: Hjogo

en: IP address
sl: IP naslov

en: Icelandic
sl: Islandski jezik

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
sl: Če je to polje izbrano, si bodo to stran lahko ogledali le prijavljeni uporabniki.

en: If you enter anything in this field your comment will be treated as spam
sl: Če v to polje vnesete karkoli, bo vaš komentar označen kot nezaželen

en: Illes Balears
sl: Balearski otoki

en: Important dates
sl: Pomembni datumi

en: In addition to the permissions manually assigned, this user will also get all permissions granted to each group he/she is in.
sl: Poleg ročno določenih dovoljenj bo ta uporabnik dobil tudi vsa dovoljenja, ki pripadajo skupinam, katerih član je.

en: Integer
sl: Celo število (integer)

en: Invalid CNPJ number.
sl: Nepravilna CNPJ številka.

en: Invalid CPF number.
sl: Nepravilna CPF številka.

en: Invalid CUIT.
sl: Neveljaven CUIT vnos.

en: Invalid checksum for CIF.
sl: Neveljavna preverjevalna vsota za CIF.

en: Invalid checksum for NIE.
sl: Neveljavna preverjevalna vsota za NIE.

en: Invalid checksum for NIF.
sl: Neveljavna preverjevalna vsota za NIF.

en: Invalid checksum for bank account number.
sl: Neveljavna preverjevalna vsota za številko bančnega računa.

en: Invalid date: %s
sl: Nepravilen datum: %s

en: Invalid geometry type.
sl: Neveljaven tip geometrije.

en: Invalid geometry value.
sl: Neveljavna geometrijska vrednost.

en: Irish
sl: Irščina

en: Ishikawa
sl: Išikava

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Jan.
sl: jan.

en: January
sl: januar

en: Japanese
sl: Japonščina

en: July
sl: julij

en: Jumps to the admin page for pages that represent a single object.
sl: Skok na administracijsko stran za vse strani, ki predstavljajo en objekt.

en: Jumps you from any page to the documentation for the view that generates that page.
sl: Skok na stran z dokumentacijo za pogled (view), ki generira trenutno stran.

en: June
sl: junij

en: Kagoshima
sl: Kagošima

en: Kannada
sl: Kanareščina

en: Khmer
sl: Kmerščina

en: Kochi
sl: Koči

en: Korean
sl: Korejščina

en: Kosice region
sl: Regija Kosice

en: Kyoto
sl: Kjoto

en: Latvian
sl: Latvijščina

en: Lithuanian
sl: Litvanščina

en: Log in
sl: Prijavite se

en: Log in again
sl: Ponovna prijava

en: Log out
sl: Odjava

en: Logged out
sl: Odjavljen

en: Looks like your browser isn't configured to accept cookies. Please enable cookies, reload this page, and try again.
sl: Izgleda, da vaš brskalnik nima podpore za piškotke. Prosimo, vključite piškotke, osvežite stran in poskusite ponovno.

en: Lookup
sl: Poizvedba

en: Lower Austria
sl: Nizka Avstrija

en: Lower Silesia
sl: Spodna Šlezija

en: MONTH_DAY_FORMAT
sl: j. F

en: Macedonian
sl: Makedonščina

en: March
sl: marec

en: May
sl: maj

en: Metadata
sl: Metapodatki

en: Model %(model_name)r not found in app %(app_label)r
sl: Modela %(model_name)r ni v aplikaciji %(app_label)r

en: Models available in the %(name)s application.
sl: Modeli na voljo v aplikaciji %(name)s.

en: Mon
sl: pon

en: Monday
sl: ponedeljek

en: My Actions
sl: Moja dejanja

en: Name
sl: Ime

en: National Business Register Number (REGON) consists of 7 or 9 digits.
sl: Nacionalna poslovna registracijska številka (REGON) je sestavljena iz 7 ali 9 števk.

en: National Identification Number consists of 11 digits.
sl: Nacionalna identifikacijska številka je sestavljena iz 11 števk.

en: New password
sl: Novo geslo

en: New password confirmation
sl: Potrditev novega gesla

en: New password:
sl: Novo geslo:

en: Nitra region
sl: Regija Nitra

en: No
sl: Ne

en: No fields changed.
sl: Nobeno polje ni bilo spremenjeno.

en: No file was submitted.
sl: Poslali niste nobene datoteke.

en: No file was submitted. Check the encoding type on the form.
sl: Datoteka ni bila poslana. Preverite nabor znakov v formi.

en: No geometry value provided.
sl: Niste navedli geometrijske vrednosti.

en: None
sl: Brez vrednosti

en: None available
sl: Ni na voljo

en: North Rhine-Westphalia
sl: Severno porenje - Westfalija

en: Norwegian
sl: Norveščina

en: Nov.
sl: nov.

en: November
sl: november

en: Oct.
sl: okt.

en: October
sl: oktober

en: Okayama
sl: Okajama

en: Okinawa
sl: Okinava

en: Old password
sl: Staro geslo

en: Old password:
sl: Staro geslo:

en: One or more %(fieldname)s in %(name)s:
sl: Eden ali več %(fieldname)s v %(name)s:

en: One or more %(fieldname)s in %(name)s: %(obj)s
sl: Eden ali več %(fieldname)s v %(name)s: %(obj)s

en: Order
sl: Razvrsti

en: Page not found
sl: Strani ni mogoče najti

en: Password
sl: Geslo

en: Password (again)
sl: Geslo (ponovno)

en: Password change
sl: Sprememba gesla

en: Password change successful
sl: Sprememba gesla je uspela

en: Password changed successfully.
sl: Geslo je bilo uspešno spremenjeno.

en: Password confirmation
sl: Potrditev gesla

en: Password reset
sl: Ponastavitev gesla

en: Password reset complete
sl: Ponastavitev gesla zaključena

en: Password reset confirmation
sl: Potrdite ponastavitev gesla

en: Password reset on %s
sl: Ponastavitev gesla za %s

en: Password reset successful
sl: Ponastavitev gesla je uspela

en: Password reset unsuccessful
sl: Ponastavitev gesla ni uspela

en: Password:
sl: Geslo:

en: Past 7 days
sl: Zadnjih 7 dni

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Persian
sl: Perzijščina

en: Personal info
sl: Osebni podatki

en: Phone number
sl: Telefonska številka

en: Phone numbers must be in XX-XXXX-XXXX format.
sl: Telefonska številka mora biti v zapisu XX-XXXX-XXXX.

en: Phone numbers must be in XXXX-XXXXXX format.
sl: Telefonska številka mora biti v zapisu XXXX-XXXXXX.

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
sl[0]: Prosimo, odpravite sledečo napako.
sl[1]: Prosimo, odpravite sledeči napaki.
sl[2]: Prosimo, odpravite sledeče napake.
sl[3]: Prosimo, odpravite sledeče napake.

en: Please enter a correct username and password. Note that both fields are case-sensitive.
sl: Prosimo, vnesite veljavno uporabniško ime in geslo. Opomba: obe polji upoštevata velikost črk.

en: Please enter a valid NIF or NIE.
sl: Prosimo, vnesite veljaven NIF ali NIE.

en: Please enter a valid NIF, NIE, or CIF.
sl: Prosimo, vnesite veljavni NIF, NIE, ali CIF.

en: Please enter a valid bank account number in format XXXX-XXXX-XX-XXXXXXXXXX.
sl: Vpišite veljavno številko bančnega računa v zapisu XXXX-XXXX-XX-XXXXXXXXXX.

en: Please enter valid %(self)s IDs. The value %(value)r is invalid. | Please enter valid %(self)s IDs. The values %(value)r are invalid.
sl[0]: Prosimo, vnesite veljavne %(self)s ID-e. Vrednost %(value)r ni veljavna.
sl[1]: Prosimo, vnesite veljavne %(self)s ID-je. Vrednosti %(value)r nista veljavni.
sl[2]: Prosimo, vnesite veljavne %(self)s ID-je. Vrednosti %(value)r niso veljavne.
sl[3]: Prosimo, vnesite veljavne %(self)s ID-je. Vrednosti %(value)r niso veljavne.

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
sl: Prosim, vnesite vaše novo geslo dvakrat, da se izognete tipkarskim napakam.

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
sl: Prosim, vnesite vaše staro geslo (zaradi varnosti) in nato še dvakrat novo, da se izognete tipkarskim napakam.

en: Please go to the following page and choose a new password:
sl: Prosimo pojdite na sledečo stran in izberite novo geslo:

en: Please log in again, because your session has expired.
sl: Vaša seja je pretekla; prosimo da se ponovno prijavite.

en: Polish
sl: Poljščina

en: Portugese
sl: Portugalščina

en: Posted by %(user)s at %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s
sl: Poslal uporabnik %(user)s ob %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s

en: Presov region
sl: Regija Presov

en: Recent Actions
sl: Zadnja dejanja

en: Relation to parent model
sl: Razmerje s starševskim modelom

en: Required. 30 characters or fewer. Alphanumeric characters only (letters, digits and underscores).
sl: Zahtevano. 30 znakov ali manj. Samo alfanumerični znaki (črke, števke in opdčrtaji).

en: Reset my password
sl: Ponastavi moje geslo

en: Romanian
sl: Romunščina

en: Russian
sl: Ruščina

en: Saarland
sl: Posarje

en: Sat
sl: sob

en: Saturday
sl: sobota

en: Save
sl: Shrani

en: Save and add another
sl: Shrani in dodaj še eno

en: Save and continue editing
sl: Shrani in nadaljuj z urejanjem

en: Save as new
sl: Shrani kot novo

en: Saxony-Anhalt
sl: Saška-Anhalt

en: Select %s
sl: Izberite %s

en: Select %s to change
sl: Izberite %s, ki ga želite spremeniti

en: Select a valid brazilian state. That state is not one of the available states.
sl: Izberite veljavno brazilsko državo. Ta država ni med ponujenimi izbirami.

en: Select a valid choice. %(value)s is not one of the available choices.
sl: Izberite veljavno možnost. %(value)s ni med ponujenimi izbirami.

en: Select a valid choice. %s is not one of the available choices.
sl: Izberite veljavno možnost. %s ni med ponujenimi izbirami.

en: Select a valid choice. That choice is not one of the available choices.
sl: Izberite veljavno možnost. Te možnosti ni med ponujenimi izbirami.

en: Sept.
sl: sep.

en: September
sl: september

en: Serbian
sl: Srbščina

en: Server Error <em>(500)</em>
sl: Napaka na strežniku <em>(500)</em>

en: Server error
sl: Napaka na strežniku

en: Server error (500)
sl: Napaka na strežniku (500)

en: Shiga
sl: Šiga

en: Shimane
sl: Šimane

en: Shizuoka
sl: Šizuoka

en: Show all
sl: Prikaži vse

en: Show object ID
sl: Pokaži ID objekta

en: Shows the content-type and unique ID for pages that represent a single object.
sl: Pokaže content-type in unikatni ID za strani, ki predstavljajo en objekt.

en: Silesia
sl: Šlezija

en: Simplified Chinese
sl: Poenostavljena kitajščina

en: Site administration
sl: Administracija strani

en: Slovak
sl: Slovaščina

en: Slovenian
sl: Slovenščina

en: Something's wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
sl: Nekaj je narobe z namestitvijo vaše podatkovne baze. Preverite, da so bile ustvarjene prave tabele v podatkovni bazi in da je dostop do branja baze omogočen pravemu uporabniku.

en: Spanish
sl: Španščina

en: String (up to %(max_length)s)
sl: Niz znakov (vse do %(max_length)s)

en: Styria
sl: Avstrijska Štajerska

en: Sun
sl: ned

en: Sunday
sl: nedelja

en: Swedish
sl: Švedščina

en: TIME_FORMAT
sl: H:i:s

en: Tamil
sl: Tamilščina

en: Telugu
sl: Teluščina

en: Text
sl: Besedilo

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
sl: Hvala, ker ste si danes vzeli nekaj časa za to spletno stran.

en: Thanks for using our site!
sl: Hvala, ker uporabljate našo stran!

en: That e-mail address doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?
sl: Tega e-mail naslova ni mogoče pripisati nobenemu uporabniku. Ali ste prepričani, da ste registrirani?

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully.
sl: %(name)s "%(obj)s" je bil uspešno dodan.

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully. You may edit it again below.
sl: %(name)s "%(obj)s" je bil uspešno dodan. Ponovno ga lahko uredite spodaj.

en: The %(name)s "%(obj)s" was changed successfully.
sl: %(name)s "%(obj)s" je bil uspešno spremenjen.

en: The %(name)s "%(obj)s" was deleted successfully.
sl: %(name)s "%(obj)s" je bil uspešno izbrisan.

en: The %(site_name)s team
sl: Ekipa strani %(site_name)s

en: The %(verbose_name)s was created successfully.
sl: %(verbose_name)s je bil uspešno ustvarjen.

en: The %(verbose_name)s was deleted.
sl: %(verbose_name)s je bil uspešno izbrisan.

en: The %(verbose_name)s was updated successfully.
sl: %(verbose_name)s je bil uspešno posodobljen.

en: The Chilean RUT is not valid.
sl: Ta čilenski RUT ni veljaven.

en: The Icelandic identification number is not valid.
sl: Islandska identifikacijska številka ni pravilna.

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
sl: Povezava za ponastavitev gesla ni bila veljavna, morda je bila že uporabljena. Prosimo zahtevajte novo ponastavitev gesla.

en: The submitted file is empty.
sl: Poslana datoteka je prazna.

en: The two password fields didn't match.
sl: Gesli se ne ujemata.

en: There's been an error. It's been reported to the site administrators via e-mail and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
sl: Prišlo je do nepričakovane napake. Napaka je bila prijavljena administratorjem spletne strani in naj bi jo v kratkem odpravili. Hvala za potrpljenje.

en: This URL appears to be a broken link.
sl: Izgleda, da povezava na ta URL ne deluje.

en: This account is inactive.
sl: Ta uporabniški račun ni aktiven.

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with 'http://'.
sl: To je lahko absolutna pot (kot zgoraj) ali popoln URL naslov (ki se začne s 'http://').

en: This comment was posted by an authenticated user and thus the email is read-only.
sl: Ta komentar je poslal prijavljen uporabnik, zato je e-poštni naslov samo za branje.

en: This comment was posted by an authenticated user and thus the name is read-only.
sl: Ta komentar je poslal prijavljen uporabnik, zato je ime na voljo samo za branje.

en: This field cannot be null.
sl: To polje ne more biti prazno.

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: This field requires 11 digits.
sl: To polje mora vsebovati 11 števk.

en: This field requires 7 or 8 digits.
sl: To polje mora vsebovati 7 ali 8 števk.

en: This field requires 8 digits.
sl: To polje mora vsebovati 8 števk.

en: This field requires at least 14 digits
sl: To polje mora vsebovati vsaj 14 števk.

en: This field requires at most 11 digits or 14 characters.
sl: To polje zahteva največ 11 števk ali 14 znakov.

en: This field requires only numbers.
sl: To polje lahko vsebuje samo številke.

en: This month
sl: Ta mesec

en: This object doesn't have a change history. It probably wasn't added via this admin site.
sl: Ta objekt nima zgodovine sprememb. Verjetno ni bil dodan preko te strani za administracijo.

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: '/events/search/'.
sl: Ta pot mora biti absolutna, brez imena domene. Primer: '/events/search/'.

en: This value must be a decimal number.
sl: Ta vrednost mora biti decimalno število.

en: This value must be an integer.
sl: Ta vrednost mora biti celo število.

en: This value must be either None, True or False.
sl: Ta vrednost mora biti None, True ali False.

en: This value must be either True or False.
sl: Ta vrednost mora biti "True" ali "False".

en: This value must contain only letters, numbers and underscores.
sl: Ta vrednost sme vsebovati le črke, števila in podčrtaje (_).

en: This value must contain only letters, numbers, underscores, dashes or slashes.
sl: Ta vrednost sme vsebovati le črke, števila, podčrtaje, poševnice ali pomišljaje.

en: This year
sl: Letos

en: Thu
sl: čet

en: Thursday
sl: četrtek

en: Time
sl: Čas

en: Time:
sl: Ura:

en: Tochigi
sl: Točigi

en: Today
sl: Danes

en: Tokushima
sl: Tokušima

en: Tokyo
sl: Tokio

en: Traditional Chinese
sl: Tradicionalna kitajščina

en: Trencin region
sl: Regija Trencin

en: Trnava region
sl: Regija Trnava

en: Tue
sl: tor

en: Tuesday
sl: torek

en: Turkish
sl: Turščina

en: Tyrol
sl: Tirolska

en: U.S. state (two uppercase letters)
sl: Koda ameriške zvezne države (dve veliki črki)

en: URL
sl: URL (spletni naslov)

en: Ukrainian
sl: Ukrajinščina

en: Uncheck this box to make the comment effectively disappear from the site.
sl: Odkljukajte tu da komentar izgine s strani.

en: Unknown
sl: Neznano

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
sl: Naložite veljavno sliko. Naložena datoteka ni bila slika ali pa je bila le-ta okvarjena.

en: Upper Austria
sl: Visoka Avstrija

en: Use '[algo]$[salt]$[hexdigest]' or use the <a href="password/">change password form</a>.
sl: Uporabite '[algo]$[salt]$[hexdigest]' ali <a href="password/">obrazec za spremembo gesla</a>.

en: User
sl: Uporabnik

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Username:
sl: Uporabniško ime:

en: Usernames cannot contain the '@' character.
sl: Uporabniška imena ne smejo vsebovati znaka '@'.

en: Vienna
sl: Dunaj

en: View on site
sl: Poglej na strani

en: Wakayama
sl: Vakajama

en: Watch your mouth! The word %s is not allowed here. | Watch your mouth! The words %s are not allowed here.
sl[0]: Pazite na jezik! Beseda %s tu ni dovoljena.
sl[1]: Pazite na jezik! Besedi %s tu nista dovoljeni.
sl[2]: Pazite na jezik! Besede %s tu niso dovoljene.
sl[3]: Pazite na jezik! Besede %s tu niso dovoljene.

en: We apologize, but your form has expired. Please continue filling out the form from this page.
sl: Se opravičujemo, ampak vaš obrazec je potekel. Prosimo, da nadaljujete z izpolnjevanjem obrazca na tej strani.

en: We're sorry, but the requested page could not be found.
sl: Opravičujemo se, a zahtevane strani ni mogoče najti.

en: We've e-mailed you instructions for setting your password to the e-mail address you submitted. You should be receiving it shortly.
sl: Na e-poštni naslov, ki ste ga navedli, smo vam poslali navodila za ponastavitev gesla. Morali bi ga prejeti v kratkem.

en: Wed
sl: sre

en: Wednesday
sl: sreda

en: Welcome,
sl: Dobrodošli,

en: Welsh
sl: Valežanski jezik

en: Wrong checksum for the National Business Register Number (REGON).
sl: Napačna preverjevalna vsota za nacionalno poslovno registracijsko številko (REGON).

en: Wrong checksum for the National Identification Number.
sl: Preverjevalna vsota za nacionalno identifikacijsko številko ne ustreza.

en: Wrong checksum for the Tax Number (NIP).
sl: Napačna preverjevalna vsota za davčno številko (NIP).

en: XML text
sl: XML besedilo

en: YEAR_MONTH_FORMAT
sl: F Y

en: Yamagata
sl: Jamagata

en: Yamaguchi
sl: Jamaguči

en: Yamanashi
sl: Jamanaši

en: Yes
sl: Da

en: Yes, I'm sure
sl: Ja, prepričan sem

en: You don't have permission to edit anything.
sl: Nimate dovoljenja za urejanje.

en: You may add another %s below.
sl: Spodaj lahko dodate še en %s.

en: You may edit it again below.
sl: Vsebino lahko znova uredite spodaj.

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset
sl: Ta e-mail ste dobili, ker ste zahtevali ponastavitev gesla

en: Your Web browser doesn't appear to have cookies enabled. Cookies are required for logging in.
sl: Izgleda, da vaš brskalnik nima omogočenih piškotkov. Piškotki so potrebni za prijavo.

en: Your e-mail address is not your username. Try '%s' instead.
sl: Vaš e-main naslov ni vaše uporabniško ime. Poskusite uporabiti '%s'.

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
sl: Vaše staro geslo ni pravilno. Prosim, poskusite ponovno.

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
sl: Vaše geslo je bilo nastavljeno. Zdaj se lahko prijavite.

en: Your password was changed.
sl: Vaše geslo je bilo spremenjeno.

en: Your username, in case you've forgotten:
sl: Vaše uporabniško ime (za vsak primer):

en: Zilina region
sl: Regija Zilina

en: action flag
sl: zastavica dejanja

en: action time
sl: čas dejanja

en: active
sl: aktiven

en: all %s
sl: vse %s

en: and
sl: in

en: aug
sl: avg

en: change message
sl: spremeni sporočilo

en: codename
sl: kodno ime

en: comment
sl: komentar

en: content
sl: vsebina

en: content type
sl: tip vsebine

en: content types
sl: tipi vsebine

en: date joined
sl: registriran od

en: date/time submitted
sl: datum/čas vnosa

en: day | days
sl[0]: dan
sl[1]: dneva
sl[2]: dnevi
sl[3]: dni

en: display name
sl: prikazno ime

en: domain name
sl: domena

en: e-mail address
sl: e-mail naslov

en: eight
sl: osem

en: enable comments
sl: omogoči komentarje

en: expire date
sl: čas izteka

en: first name
sl: ime

en: five
sl: pet

en: flat page
sl: enostavna stran

en: flat pages
sl: enostavne strani

en: for your user account at %(site_name)s
sl: za vaš uporabniški račun na %(site_name)s

en: four
sl: štiri

en: group
sl: skupina

en: groups
sl: skupine

en: hour | hours
sl[0]: ura
sl[1]: uri
sl[2]: ure
sl[3]: ur

en: is public
sl: je javno

en: is removed
sl: je odstranjen

en: last login
sl: zadnja prijava

en: last name
sl: priimek

en: log entries
sl: dnevniški vnosi

en: log entry
sl: dnevniški vnos

en: may
sl: maj

en: message
sl: sporočilo

en: midnight
sl: polnoč

en: minute | minutes
sl[0]: minuta
sl[1]: minuti
sl[2]: minute
sl[3]: minut

en: minutes
sl: minute

en: month | months
sl[0]: mesec
sl[1]: meseca
sl[2]: meseci
sl[3]: mesecev

en: name
sl: ime

en: nine
sl: devet

en: noon
sl: poldne

en: number of %s
sl: število %s

en: object ID
sl: ID objekta

en: object id
sl: id objekta

en: object repr
sl: predstavitev objekta

en: oct
sl: okt

en: one
sl: ena

en: or
sl: ali

en: password
sl: geslo

en: permission
sl: dovoljenje

en: permissions
sl: dovoljenja

en: python model class name
sl: python ime razreda modela

en: redirect
sl: preusmeritev

en: redirect from
sl: preusmeritev iz

en: redirect to
sl: preusmeri na

en: redirects
sl: preusmeritve

en: registration required
sl: obvezna registracija

en: related `%(app_label)s.%(object_name)s` objects
sl: povezani `%(app_label)s.%(object_name)s` objekti

en: session
sl: seja

en: session data
sl: podatki seje

en: session key
sl: ključ seje

en: sessions
sl: seje

en: seven
sl: sedem

en: site
sl: stran

en: sites
sl: strani

en: six
sl: šest

en: staff status
sl: status osebja

en: superuser status
sl: status superuporabnika

en: tag:
sl: značka:

en: template
sl: predloga

en: template name
sl: ime predloge

en: the related `%(app_label)s.%(data_type)s` object
sl: povezani `%(app_label)s.%(data_type)s` objekt

en: three
sl: tri

en: title
sl: naslov

en: today
sl: danes

en: tomorrow
sl: jutri

en: two
sl: dva

en: user
sl: uporabnik

en: user permissions
sl: uporabniška dovoljenja

en: user's URL
sl: uporabnikov URL

en: user's email address
sl: e-poštni naslov

en: user's name
sl: uporabnikovo ime

en: username
sl: uporabniško ime

en: users
sl: uporabniki

en: view:
sl: pogled:

en: week | weeks
sl[0]: teden
sl[1]: tedna
sl[2]: tedni
sl[3]: tednov

en: year | years
sl[0]: leto
sl[1]: leti
sl[2]: leta
sl[3]: let

en: yes,no,maybe
sl: da,ne,morda

en: yesterday
sl: včeraj
